Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja zelo majhna poškodba

zelo majhna poškodba

Danes sem na parkirišču odrsal z mojimi vrati druga vrata avtomobila.S tem oškodovancem sva se zmenila, in sicer tako da sem mu dal moje podatke.To je vse.In kaj zdaj naprej?Kaj on bo šel na zavarovalnico in pol kaj? Kako se to reši in ob kaj bom jaz?

lp

Spoštovani.
V vašem primeru nosite krivdo vi, kar pa pomeni, da bo škodo oškodovanca poplačala zavarovalnica kjer imate vi sklenjeno obvezno zavarovanje. Posledično boste izgubili 15% bonifikacije-3 premijske razrede, tako bo zavarovanje ob naslednji registraciji za 15% dražje. Vsemu temu bi se lahko izognili v primeru, če bi imeli zavarovenje odkupa prve škode( v primeru, da nezgodo povzročite vi, ne izgubite bonifikacije). To pa nam zavarovancem malenkost podraži zavarovanje naših vozil.

Lep pozdrav
Jarec Teja

************************** Zavarovalna pisarna B & M Bruno Šneberger s.p. Bruno Šneberger Uradne ure: Vsak dan. gsm: 051/625-611 gsm: 070/867-040 Uradne ure: Od 8.00 do 16.00 tel/fax:01/429-7100 Mail: [email protected]

New Report

Close