Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja povzročitev prometne nesreče

povzročitev prometne nesreče

Povzročila sem prometno nesrečo, tako da sem odvzela prednos vozniku ki je pripeljal iz moje desne strani. Voznik tega avtomobila si je zlomil palec kar se smatra za hujšo telesno poškodo. moja htrost je bila nekje 40 km/h po mojem mnenju pa je drugi voznk pripeljaj krepko več kot 50km/h. on se je zaletel v drevo ki je bilo ob cesti zaradi katerega je utrpel tudi največ poškodb. oba sma imela v krvi 0,00 promila alkohola jaz sem voznica začetnica. zanima me če je mel že kdo takšno izkušno ker me precej skrbi kakšna bo kazen.
za vaše sodelovanje se am najlepše zahvaljujem

Kazen verjetno bo,saj ste verjetno poklicali policijo.Upam,da se bo poškodovanec hitro pozdravil,vam pa želim čim nižjo kazen.Pa srečno za volanom,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

saj to se zavedam da kazen sigurno bo ker je bila na kraju policija…mene zanima samo če mi lahko prosim kdo pove kakšno kazen lahko pričakujem in koliko kazenskih pik saj me skrbi da bi jih bilo več kot 7 glede na to da sem mlad voznik…Hvala

So dali policisti predlog za sodnika za prekrške. Če so dali boš morala počakat na zadevo.

ja, sedaj čakam da dobim zahtevi od sodišča. ampak me zelo skrbi zato me zanima če mi lahko kdo pove približno kakšno kazen lahko pričakujem
LP

New Report

Close