Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja Zamenjava zavarovalnice

Zamenjava zavarovalnice

Zanima me, če je potrebno pri zamenjavi zavarovalnice ob sklenitvi osnovnega zavarovanja priložiti kupone oz. povedati v katerem premijskem razredu si bil prej? Npr. pri eni zavarovalnici imaš p.r. 15…..če bi šel zavarovanje sklenit k drugi….ali lahko začneš pri poz. ničli? (se pravi p.r.14)???

Hvala.

Načeloma se to lahko stori, je pa vse odvisno od zastopnika.

lp

V primeru, da ste v malusu, kar pomeni da je višina bonusa več kot 100% vam ni potrebno dokazovati bonusa z staro polico. tako , da načeloma lahko žačnete pri ničli.

L.P.

No zdej mi pa povejte tisti smisel, da ti prbijejo dodatne % če povzročiš nesrečo v prvem letu zavarovanja, če samo preprosto zamenjaš zavarovalnico potem pa naslednje leto prideš zopet nazaj???

Mi se bomo mel pa še fino dokler ne bo dal administrator prste vmes.

Je tud jaz sem imela v prejšnem letu manjši spodrsljajček, tako, da sem ob en kupon. Glede na to, da sem lansko leto plačala polno (14 razred) mi sedaj zavarovalni agent napoveduje 17 razred. Tudi jaz sem razmišljala o zamenjavi, pa mi agent zatrjuje, da razliko zavarovalnica v vsakem primeru izterja.
Je to res?

New Report

Close