Najdi forum

dr.Barbara Rojnik

hi ‘sotrpinke’:)
Zanima me ali ima morda katera izkusnje z dr. Rojnikovo?
Na trenutke se mi zdi premalo osebna in da ji gre mojih 100000000 vprasanj na zivce….Prvic sem noseca in bi samo sprasevala— vse zivo:)))
Najbolj me zanima seveda njena strokovnost…
hvala za odgovore..uzivajte:)
R

Zivjo,
dr. Rojnikova je zelo direktna v odgovorih in malo se je moras privadit. Strokovno pa je, po mojem, vredu. Res pa je, da pri njej imas vedno obcutek, da se ji mudi, ampak meni je vedno odgovorila na vprasanja.

hvala Varvi…Uzivaj:)
R

jaz sem bila dva dni nazaj pri njej ker sem mislila, da sem zanosila, pa me ni hotela sprejeti, da bi se vsj malo pogovorila z njo. v čkalnici je bilo kar nekaj nosečnic in na moje začudenje me je ena vprašala, če smo z njo zadovoljne p asem jaz rekla da ne, ona pa mi je povedala, da tudi ona ni zadovoljna z znjo. ta ženska je tik pred porodom in nazadnje ko je bila pri Rojnikovi je ugotovila, da ji je nekaj narobe naredila ali daa napačne tablete, ne vem točno in ko je Rojnikova ugotovila, da je zajebala, ni hotela priznati, da se je zmotila in ni želela povedati, ali jeto škodilo otroku in ali je z otrokom kaj narobe.
moja soseda je tudi hodila k njej in ekrat je imela neko vnetje, pa ji je doktorca pvedala da ona nč ne vid in ji dala ene antibiotike, tko je ta kolegica ene tri mesce hodila k njej ta pa ji je skoz govorila da ona pač nč ne vid in da ji bo dala antibiotike. pol je pa slučajno enkrat Rojnikova bila odsotna in je šla k enmu ginekologu, k jo je nadomešču, ta pa ji je reku, da ma grozno vnetje in zakaj ji Rojnikova ni nč povedala, dal ji je ene sntibiotike in čez dva dni je blo vse OK.
Jaz mislm, da je Rojnikova kar vredu, dokler nimam kakšnih težav, ko pa se te pojavijo, je pravi zmaj. ena moja kolegica je nehala jemat tabletke ker pač ni več mela tipa, in ko je Rojnikova to zvedla, jo je čist napizdila, prav tako je mene, ko sem jo samo vprašala, če se ji zdi vredu, da preneham jemati tabletke za nekaj časa, ker jih jemljem namreč že skoraj 4 leta. Nisem ji mogla hujšega rečt, takoj je začela zjat name, tko ja joje še moja kolegica vn slišala.
jaz si sedaj iščem novo ginekologinjo, ker takšnih izpadov men ni potrebno prenašat, ko prosim za nasvet ali pomoč, nazalost pa so trenutno vsi ginekologi zasedeni, zato bi vas prosil, če kdo pozna kakšnega vredu naj ga rosim priporoči.

jajajajaja….tale nasa Barbara je pa kr zmaj…..clovk ne more verjet…a ves kaj je rekla eni moji kolegici….zakaj se zenske brijejo doli, ker to kao ni OK…in potem je sla 1x k njej z lepo frizuro, ker ni imela cajta za britje, pa je bla tak prijazna z njo da je kr bolelo…:) no torej jaz grem naslednjic tja z AFRO look, pa bo mogoce bolj prijazna….Mene je vedno kaj bolelo, ko sem sla od nje….se posebej, ko mi je jemala bris ali pa po UZ..moji bogi jajcniki so se celi dan skakali okoli…..smrc…no bo ze…21.1. grem k njej pa bomo vidlikako naprej….
uzivajte in zelim vam cimlepse trenutke in cim manj Barbar na poti:))
R

No res je, da zdravnika spoznas, ko imas tezave. Jaz sem do sedaj imela 3 normalne nosecnosti, tako da ne morem nic hudega povedati o njej. V prvi nosecnosti je pozabila napisati v materinsko knjizico, da sem imela pred leti lazerski poseg in to je malo zakompliciralo porod.
V drugi nosecnosti je vztrajala, naj grem na amniocentezo, ceprav je rezultat NS bil izredno vredu in sam zdravnik, ki mi jo je naredil je rekel, da, glede na rezultat NS, je vecja moznost, da se na amniocentezi kaj zakomplicira, kot pa da odkrijejo kaj novega.

Ampak zaradi teh stvari se ne dam pod vprasaj njeno strokovnost. Naucila sem se, da jo vcasih na kaj sama spomnim in da na njene izjave ne polagam prevelike teze. Upam, da me ne bo razocarala.

No tudi jaz sem bila v kratkem pri njej. Do sedaj semi je zdela ok, le ko sm zvedla za nosečnost mi je bla čist mim s svojo redkobesednostjo in hladnostjo. Na zadnjem pregledu se mi je zdela še kar v redu, celo prijazna. Je pa tudi res da sem bila jaz prijazna z njo in da je sploh nisem nič spraševala. Če se mi samo enkrat zgodi, da bo nesramna, jo takoj zamenjam!

Zdavo…. jaz sme zdaj tudi prvič noseča pa me zanima kakšna je Rojnikova. do zdaj sem rabila samo tablete in redne preglede. Tako,d a kaj dosti nisva komunicirali. Ampak je pa mogoče res malo preveč neosebna. Ampak ko berem tukaj vse tole o njej me je pa groza. a mi lahko malo poveste, če se je kaj spremenila?? mi pa tudi lokacija zelooo odgovarja.

lp,
M.

Jaz jo imam…sem bila na tem, da jo zamenjam…in sem zanosila….pred dvema letoma mi je napisala napotnico za neplodnost in smo zanosili po enem letu brez napotnice…morm rect, da ko sem prisla na prvi pregled je bila res vesela, da sem naravno zanosila…potem so se zaceli problemi v nosecnosti in me je dala sem tja levo desno, ni da ni….povedala mi je za BUM studijo in na racun tega prisparala marsikater €….in sem dojela dokler je vse ok je tiha…ko je kaj narobe si vzame cas, odgovori, celo vprasa ce te kaj zanima, da kar z vprasanji na dan…no nosecnost sva pripeljali do konca in ko sem jo na petek poklicala, da me v ponedeljek ne bo vec k njej na pregled, ker mi bodo sprozili porod mi je rekla srecno in vse in naj jo cimprej poklicem, da bo vedla, da je vse ok…navadit se jo mors in dokler vse poteka ok imas obcutek da je zmaj…to je moje mnenje….

pa se to…bolniske pri njej ne dobis z lahkoto…


Tudi zame je bila ok dokler sem hodila le na redne preglede in po tabletke. Sem prvič noseča in ni niti malo človeška. Zame je pravi zmaj.Hladna, odgovarja kratko in jedrnato, ko jo kaj vprašaš ne veš a ti bo odgovorila al te bo nahrulila. Včasih se jo sploh ne upam kaj vprašat. Ko ti dela UZ je tiho, jaz pa vsa trda, če je kaj narobe. Sestra je pa ok. Samo da rodim jo zamenjam, ni vrag da kakšnega vsaj kanček boljšega G le najdem. Srečno.

Edino pravilno.

Živjo.

Vsem nosečkam svetujem, da zamenjate dr. Rojnikovo. Sama hodim k njej že več kot 10 let. Na začetku je bila prijazna, zadnja leta pa je postala zoprna, vse ji je odveč, tko da zdej ko sem prvič noseča sem bila samo na prvem pregledu pri njej, sedaj pa sem jo zamenjala. Najbolj se mi je zamerila, ko me sploh ni hotela poslušati; dvakrat sem ji poskušala razložiti da imam težave z ledvicami, dvakrat me je prekinila da nisem mogla niti do konca povedati. Mislim, da je to zelo nestrokovno ravnanje zdravnika in da si jaz in moj otrok zasluživa kaj boljšega.

Lp.

Žal se moram podpisat pod slaba mnenja dr.Rojnikove.
Bi jo bila že zdavnaj zamenjala,pa me v času nosečnosti nihče od drugih ginekologov noče,….po porodu jo definitivno zamenjam.
Med eno in drugo nosečnostjo sem imela dva SS. Obe nosečnosti sem preležala.Sedaj,pri tretji,mi kljub rahli krvavitvi ni predpisala staleža. Za otečene noge so bili po njenem krivi kilogrami,bolečine v trebuhu so plod moje domišlije,….pa še bi lahko naštevala,…..
Ne vem,…stvar posameznika,vendar sama z njo nisem zadovoljna.Žal.

Evo, danes sem bila pri njej, sem pa v 37. tednu nosečnosti.
Se mi zdi, da je vsakič bolj prijazna, čeprav sem tudi jaz na začetku imela veliko vprašanj in občutek, da nima časa odgovarjat. Zdaj pa že skoraj vse vem, ne sprašujem, nosečnost poteka o.k. in je čist super.:)
Je pa tako, da so zdravniki večinoma precej obremenjeni in je po mojih ugotovitvah najbolje, da se o stvareh pozanimaš sam, vprašaš pa res samo pomembnejše zadeve.
O strokovnosti ne morem preveč sodit, ker kakšnih resnejših zapletov še nisem imela, razne malenkosti (vnetja itd.) pa mi je zadovoljivo porihtala.

Tudi sama sem bila zelo nezadovoljna z dr. Rojnik in sem jo po 2 drugem porodu zamenjala. Od tega je sedaj že sedem let. Pri komunikaciji je bila vedno zelo hladna in ostra.

Obupna doktorica,hladna in nezainteresirana, poleg tega mi je videla 7cm cisto in rekla ah nič takega dokler nisem dobila napada ker me je tako bolelo in pristala urgentno na operaciji, napovedala mi je tudi da ne bom mogla imet otrok kar tako direkt,ko sem jo zamenjala je šlo vse na bolje…zdaj sem drugič noseča in ne bi šla k njej za nič na svetu!

V 12ih letih rednih pregledov pri njej ni videla, da imam pregrado. Šele ko sem 1. zanosila in je prišlo do zadržanega splava so mi na urgenci pred postopkom odstanitve ploda povedali, da imam pregrado v maternici 🙁

Jaz sem bila pa med nosecnostjo z njenim odnosom cisto zadovoljna. bila je prijazna, strokovna, tudi mene je napotila k bum raziskavi. sem imela proti koncu nosecnosti malo panike, ker je otrocek premalo napredoval v tezi, pa me je vedno pregledala z uz in bila nadvse prijazna. tudi po nosecnosti nimam z njo nikakrsnih tezav.
Je pa res, da je ne sprasujem tisoc in eno stvar… zaupam v njeno strokovnost in do mene noti na enem pregledu ni bila niti priblizno taka, kot jo nekatere opisujete.
Jaz je ne bom menjala.

junij 2012

Pozdravljene,

Tudi jaz sem nezadovoljna z njo. Ko sem bila stara 17 let in sem prosila za kontracepcijske me je pogledala kot da sem neka prodajalka ljubezni bom rekla.. mislim a ni boljše da imam zaščitene spolne odnose? odkrila mi je ciste na jajčnikih ni mi znala odgovorit oz. ni si vzela časa da bi mi razložila vzrok. odgovarja hitro in hladno.
Sem v iskanju nove ginekologinje.

Lep pozdrav

New Report

Close