Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Prenovljen porodni blok?

Prenovljen porodni blok?

Cao!

V enem od postov sem prebrala, da je v lj porodnisnici prenovljen porodni blok (o nekih barvah je pisalo). Mene bolj zanima, ce so prenovili tudi svoj pristop. Rodila sem pred 5 leti. Saj so bili zelo prijazni, babice so bile cudovite, tudi oba zdravnika, ki sta bila prisotna. Edina, ki je bila pa hudicevo tecn je bila neka dohtarca na koncu (mislim, da je bila celo predstojnica g. klinike ker je podpisana na porodnem listu). Motilo me je samo to, da sem morala pravzaprav ves cas lezati, ker sem imela tisti bedasti trak na trebuhu. Pa niti enkrat ni kazalo, da bi bilo kaj narobe. Jaz sem si pa tako zelela vstati. Pa nihce mi ni povedal, koliko sem odprta in te reci, zadeva pa se je tako vlekla. Vse mi je pozneje razlozil moj osebni g., ki pa je najboljsi na svetu!!! A je se vedno tako? Sprasujem tiste, ki ste rodile pred kratkim (no krajsim, bolje receno).
Pa vceraj sem slisala srcek na pregledu in sem cisto pomirjena. Uzivam!!!

Lp Naja

Ja jaz sem napisala to o prenovljenem porodnem bloku.Je na novo prebarvan in baje je še nekaj novosti.To pa smo izvedeli ko smo bili na dnevu odprtih vrat 4 okt.in zaradi obnovitvenih del nismo mogli v porodni blok da bi si ga ogledali čeprav smo ga nekateri že videli-pred 7 leti.Naj ti povem da imam tudi jaz takšne izkušnje s porodom kot ti namreč nihče mi ni nič povedal-katastrofa.Uglavnem ena sestra se je pohecala da bomo lahko izbirale barvo porodne sobe v kateri bi želele rodit bomo videli če res-mimogrede porodni blok se vidi da je prebarvan,že z zaloške ceste.
lp

Pozdrav,

Ja kar drži, preverjeno v živo. V porodnem bloku sem bila 2 tedna nazaj, vse je še dišalo po svežih barvah. So pa sobe res ful prijetne. Vseh sob je baje 13, od tega sta 2 z dvema posteljama, ostale pa so enoposteljne. Barve sten so zelo žive (intenzivna oranžna, svetlo zelena, vijolična…), tako, da sploh ni občutek da bi bil v bolnišnici.

Tudi sama upam, da se bo ta prijaznost in prijetnost prijela tudi zdravnikov. Babica, ki mi je pokazala sobe je bila fuuuuuuuuuul prijazna, tako da iskreno upam, da tiste zgodbe o neprijaznosti v ljubljanski porodnišnici niso več “aktualne”.

Lp,

bodoča mami Renata (33 teden)

Kako si pa prišla na ogled?zakaj?namreč tudi sama bi rada šla pogledat čeprav bom šla kmalu rodit.

V materinski šoli smo imeli eno ful prijazno babico in sem jo vprašala, če je možno na hitro pokukati v porodni blok. Sicer je rekla, da to ni običajno, ampak očitno zgledam tako firbčna, da je vedela, da bo prej obupala kot me prepričala, da ne. Pa še zdi se mi, da je bila tudi sama tako navdušena nad novimi barvami, da jih je z veseljem pokazala.
Ne vem pa kako je sicer. Mogoče, če hodiš tja na CTG, bi se tudi lahko s kom dogovorila.

Snežen pozdrav,
Renata

jaz sem hodila sep.v materinsko pa ni nikoli omenila da lahko pogledamo no pa sej sem ga že vidla ampak se ne spomnim nič ker sem bila čist hin ko sem rojevala-no vseeno hvala za info.Lp

New Report

Close