Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Spolni odnos, negativen test, folna kislina

Spolni odnos, negativen test, folna kislina

Pozdravljeni!
Odločila sem se da zastavim vprašanje, ker me malo skrbi..
Test nosečnosti je pokazal negativno. Menstruacija je prišla.
Potem se je pa zgodilo da sem šla v laboratorij dat kri zaradi drugih težav in mi je dr predpisala tablete zaradi folne kisline, kar me je malo prestrašilo. Te tablete jemljejo (tudi) nosečnice. Zgodi se, da ženska kljub nosečnosti ima menstruacijo. Test lahko pokaže negativno ko je nosečnost izvenmaternična.
Me vse skupaj kar malo ‘straši’.. Je bila katera v podobni situaciji?
Hvala za odgovor oziroma vsa vaša mnenja

1. Krvavitev v N ni menstruacija ampak nosecniska krvavitev.
2. Folna kislina se jemlje zaradi veliko razlogov ni nujno N. Tebi nevem zakaj jo je predpisala, ocitno ze je nek razlog povezan s tem za kar si dala kri.
3. Pojdi dat kri za hcg hormon da vidijo koliko je visok in kaksen uz maternice tudi ne skodi, da vidijo kje se N nahaja. Ce samo ugibamo, ne bomo dobili odgovora 🙂

No če je ‘naliv’ (ponavadi je pri meni več kot en dan med menstruacijo tko) najbrž ni krvavitev al karkoli že, pa če je že drugič (drugi mesec) točno na dan ko bi se naj menstruacija začela, je najbrž menstruacija.
Sej pravim da sm dobila zaradi nečesa drugega, ma je blo vse skup ‘pomešano’ da me je (blo) malo strah 😊

Pa tudi pri izvenmaternicni so ponavadi krvavitve stalne, torej bi morale bit vsakdanje, morala bi imeti tudi grozne bolecine v jajcnikih. Pomoje nisi noseca 🙂 ampak ti samo psiha malo nagaja ker si predvidevam toliko zelis otroka. Ce pa si se vedno v dvomih pojdi na krvni test in bos izvedela tocno.

Pa tudi pri izvenmaternicni so ponavadi krvavitve stalne, torej bi morale bit vsakdanje, morala bi imeti tudi grozne bolecine v jajcnikih. Pomoje nisi noseca 🙂 ampak ti samo psiha malo nagaja ker si predvidevam toliko zelis otroka. Ce pa si se vedno v dvomih pojdi na krvni test in bos izvedela tocno.

Hvala za mnenje 🙂

Gre se za to da ga ne želim, vsaj trenutno še ne, pustimo podrobnosti kaj bilo oz zakaj me je strah da bi bila noseča..
Ok torej če ne krvavim oz bolečine, je že olajšanje 😅

(vem ja da se bo slišalo noro noro noro in še neštetokrat noro.. Ampak po 7ih testih negativno, najbrž drži da nisem; pustimo stat kaj je v ozadju zakaj toliko testov. Ja, križajte se…)

New Report

Close