Najdi forum

negativen test

Pozdravljeni!

Stara sem 23 let, na vsake 25 dni imam menstruacijo zdaj pa mi zamuja ze 5 dni, naredila sem test nosecnosti, zanima me, ali je mogoce prezgodaj da bi test pokazal nosecnost? Hvala na odgovoru. 😲

Poskusi se en test cez 5 dni. Ce se vedno ne bo M pojdi na krvnega. Lahko da je prislo do kasnejse ovulacijo oz. Zanositve in hormon se ni dovolj visok. Lahko ti pa pac samo zamuja zaradi razlicnih dejavnikov (nihanje telesne teze, stres…)

Težko vrjetno če ti ze 5 dni zamuja, prej bi lahko bil negativen zgolj če bi ga opravila prehitro..

Je test spremenil rezultat ali si dobila M? Meni se trenutno dogaja enako. Redne M na 28. Dan. Zdaj mi zamuja ze 4. Dan in testi so negativni. Se nikoli mi ni toliko zamujala.

Se ena taka tukaj. Menstra zamuja 5 dni, drugace skoraj na uro redne na 28 dni.
Baby check mini ze 4 dni rahlo pozitiven, CB vceraj rahlo pozitiven danes CB digitalni negativen. Kako se je razpletlo pri vas? Sama grem jutri na krvnega…

Vrjetno si danes ze izvedela rezultat?
Drugace pa so razlicni testi narejeni tako, da zaznajo razlicen nivo nosecniskega hormona v urinu. Pri tebi obstaja moznost da si malce kasneje zanosila kot je predvideno, in hormon pocasneje narasca, zato je na 5.dan zaostale M test rahlo pozitiven ker je tega hormona se premalo da bi ga zaznal clearblue. Ce si naredila krvni test vrjetno sedaj ze ves rezultat, drugace pa naredi clearblue se kaksen dan kasneje in bos izvedela tocen rezultat:)

Hejla punce, upam, da bo katera tole videla. Imam podobno situacijo, zadnjo menstruacijo sem imela 27.10.2020 in v tednu ovulacije, spolne odnose, sicer je partner pred zakljuckom dajal ven, pa vendar. Ugl. Menstruacijo naj bi dobila 29.11. Pa je do danes se no, imam bolece prsi, jutranjo slabost, razdrazen zelodec in pogosto uriniram. Bolecine pa v predelu nad sramno kostjo? Danes naredila test z testom First Sign in je bil negativen. Mozno, da je lazno negativen? Kdaj je proporocljivo ponoviti test? Hvala za odgovor punce😁

Pogostejse uriniranje se pojavi sele okrog 12.tedna, ko je maternica ze vecja in tisci na mehur, prej je to skoraj nemogoce, razen ce imas tezave z mehurjem.. ce M do danes se ni pocakaj do 5 dni po predvideni M in naredi enak test, first sign je v vecini primerov kar tocen in zazna zgodnejso nosecnost.. ce M se vedno ne bo pa pojdi v laboratorij na krvni test in ti bo takoj jasno ali je nosecnost ali ni. Se mi pa nekako dozdeva da ce do danes ni poz.testa, da mogoce res nisi noseca, ce je partner koncal zunaj. Nosecnost v vecini primerov ne rata kar tako ob vsakem stiku, ce res ne pride do izliva v noznico.

New Report

Close