Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Ginekolog na Primorskem

Ginekolog na Primorskem

Pozdravljene punce!
Prosila bi za eno pomoč… Rada bi zamenjala ginekologa. Katerega ginekologa mi lahko po vaših izkušnjah priporočate oz. koga odsvetujete na Primorskem (Kp, Izola, Nova Gorica… kar koli).
Sama sem že čisto obupana, saj jih je ogromno že zasedenih in ne vem na koga naj se še obrnem, saj imam težave za katere pa moja trenutna ginekologinja nima posluha.
Vnaprej se vam vsem lepo zahvaljujem za nasvete.
Pozdravček, Tjaša

Živjo, upam, da si že našla dobrega ginekologa, žal zate nimam odgovora, zgolj dodajam svoje vprašanje, da ne odpiram nove teme.
Zanima me, katerega ginekologa priporočate v Postojni? V Postojni sem pri dr. Laziću. Ne morem se znebiti občutka, da me je zaradi “dobička” motivoral za NIPTY test v nosečnosti. Ne bom pisala cele zgodbe, tudi ničesar ne bi mogla dokazat, občutek pa ni dober. Prav tako sem imela že v preteklosti z njim razhajanja, saj je postopal strašno birokratsko. Bi mi kdo lahko v Postojni ali okolici koga priporočal?

BelaKiko tud jz mam podobne težave kot vi.

moja prejšnja ginekologinja je spokala stran lani decembra in do dons niso zaposlili nobene. od takrat z nami, njenimi pacientkami, delajo kot kup dreka.  sama sicer nisem ‘žrtev’ tega vseeno pa ni prijetno.  ker menstre nimam že 32. dan, mi zamuja na polno,  sem se obrnila po mailih na ginekologinjo pri kateri je tud moja mama, dr. osvald nino.  vse sem dr. osvaldovi razložila po mailih nazaj pa dubla neuporaben odgovor de ‘naj jo pokličem’. dobila sem živčni zlom sej sem upala de bo dala kakšen uporaben odgovor ker sem jo čisto lepo vprašala ker mam menstrualne težave ker menstra noče priti,  pa me je samo odpikala.   klicala jo pa nisem sej nisem neumna de bi delala norca iz same sebe.  moje stanje pa je tako de sem napeta in de me prsi bolijo.  kle gor na tem forumu je dr. pušenjak omenil de to ni nič groznega in de mam predmenstrualni sindrom.

jz če bi se le dalo bi rada še naprej mela ginekologinjo v domžalah. zdej čakam de vidim koga bojo zaposlili namest dr. toninove pa bom potem počasi začela bolj intenzivno iskat.

no vem koga ne bom mela. dr. osvaldove sigurno ne.

 

New Report

Close