Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Končno zagledala I I

Končno zagledala I I

Pozdravljene! Tako sem vesela da moraaam nekomu povedat.

Začela bom na začetku… Decembra 2017 sem prvič zanosila, na ultrazvoku je ze bil srček nato pa na nuhalni šok…srček nehal biti v 10 tednu sledila je abrazija, in diagnoza : parcialna hidatidna mola ( posteljica se ni pravilno razvijala). Potem so sledili vsak teden pregledi in meritve beta hcg dokler ni padel na 0 in po tem še naj nebi pol leta zanosila…spet sem bila pol leta zaščitena…avgusta pa v akcijo….septembra nič,oktobra nič, novembra nič pa saj ne da je to dolgo obdobje ampak saj me razumete…komaj čakaš da vidiš tisti dve črtici. No v novembru sem se pa ful ucila cele dneve ker sem pred 1 tednom imela strokovni izpit…jedla sem matični mleček da slucajno nebi zbolela pred izpitom….spolna odnosa sva imela mogoče dva v “plodnem obdobju”….najmanj kar bi si mislila bi bil plus ta mesec….no ko sem izpit opravila sem si sama sebi rekla…ta mesec pa sigurno nebo nič niti nebom neučakana pa kupovala testa. No včeraj dopoldan mi je pa grozno slabo postalo….in prejsnji dan sem bila tako utrujena kot da nebi spala 48 ur…pa sem rekla grem po test to je nekej cudno….no naredila sem test . in moj dragi je dobil najlepšo božično darilo testek z dvema črticama, no ne samo on jaz sem skakala po wc-ju ker nisem mogla verjet. No danes bi mogla menstruacijo dobit in je seveda ni :))) . v glavnem nevem ali je matični mleček pomagal ali pa samo to da sem se z drugimi stvarmi bolj ukvarjala kot s tem da hočem zanosit.
Najbolj srečna na svetuuu:))) v četrtek bom še z clear bluejem poskusila …zdaj sem delala z first sign.

Lp, medvedka 🙂

New Report

Close