Najdi forum

Nosecnost?

Pa se vam pridružim še sama. Imam sicer že dva majhna sončka doma…mislim pa da imamo še tretjo štručko na poti…no tukaj nekje bi prosila za vaše mnenje.
V septembru sem v 9 tednu nosecnosti splavila…spontano… ;-(
Prvo M sem potem dobila 20.10.. in je normalno trajala 7 dni. Potem sem imela naslednjo M 15.11. in sicer kot običajno 6-7 dnevno normalno (precej močno) krvavitev, ki pa ji je sledila še 10 dnevna nekakšna rahla krvavitev, bolj kot ne krvav izcedek. To se mi je zgodilo prvič.
No in ta mesec sem pričakovala M okoli 15.12. nakar se mi je včeraj pojavila čisto malenkostna rjavkasta krvavitev, za en manjši madež na vložku in sem mislila da je M…potem čakam da se bo ulilo in se je zgodilo nasprotno – ustavilo se je. Danes zjutraj spet čiiiisto malo, res skoraj nič madež krvi…
..in mi ni dalo miru in sem šla po First sign test….in vidim jasno močno črto pri kontrolnem okencu in nekaj kar ne vem ali je čiiiisto tanka črtica…je imela še katera tak primer in da je bila nosečka? Sprašujem namreč ker ne pri prvi in ne pri drugi nosečnosti takšnih krvavih izcedkov nisem imela…no in tudi pri zadnji nosečnosti ki se je končala s splavom ne…

New Report

Close