Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Nezasciten spolni odnos

Nezasciten spolni odnos

Pozdravljeni !
Z mojo punco sva ime 3x nezaciten spolni odnos (analno pa tudi dost neanalnega seksa) no skratka ni mi prislo v njo dost prej sn ga dal ven, samo punca pravi da jo bolijo dojke ( ali je to znak tega da je noseca ali znak tega da sn prevec stisnil njeni dojki), boli bo trebuh kot da bi mela M vednar jo ime sele konec meseca nezasciten spolni odnos sva imela 2x pred 3 dnevi in 1x uceri, vzela je dones tudi jutranjo tabletko in nima apetita je pa zaspana// a je mozno da je noseca// pa kaj je o tem predizlivu ker mi ni povsem jasno??//
Hala za vas odgovor
Leon

S tem da je zavzila jutranjo tabletko komi 3dan // kaksna je moznosr zanositve // oba sva najstnika 15,16 let

Zdaj je kar je. Tabletko je vzela, počakajta na menstruacijo. Če ji zaostane naj naredi test. Nikakor pa ne moreta vedeti, če je že zdaj noseča, ker je še veliko prekmalu. Slabo počutje je lahko tudi od Norlevo. Pri seksu se dajta nujno zaščititi. Kondom, tabletke….

Vsekakor pa sta tudi zelo nespametna, če mešata analni in vaginalni seks. Punca lahko dobi res hudo vnetje.

Kaj pa bolecina v kolkih in to? Od cesa naj bi blo to

Najbrž jo boli trebuh zaradi Norlevo tabletke. Znaki nosečnosti se pojavijo šele, ko izostane menstruacija. Prej ne.

New Report

Close