Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami budilka za gluhe v prosti prodaji

budilka za gluhe v prosti prodaji

Evo napredka, v Big Bangu je na voljo budilka PHILIPS HF3462 LUČKA ZA BUJENJE, ki je idealna tudi za nas:-)))

mihelj se zbudi brez budilke.
Ima notranjo uro.
Je pa res, da zato slabo spim.
Je pa res, da sem včasih zelo cvikal npr, ko smo morali prespati v Frankfurtu na letališču v hotelu, ker sem se bal, da bom zjutraj zaspal avion.
So mi možgani celo noč tleli, polovično spali, in ob uri sem bil buden.
Sem bil pa pol cel dan crknjen.
Ker to ni spane ampak matr.
Med vikendom pa spim kot top.

glede na svetovni dan invalidov sem poslušal o sestranku s precednikom DZ.
in ministrom svetlikom. Zraven je bil tudi vaš g Alj Redž, vaš varuh oz skrbnik.
Zavzel se je za 100% ne pa za 70% invalidnost, pa bluzil o nepodnaslovitvi volilnih oddaj na TV. Že sam je malo podvomil o uspešnosti svojega “boja”.
Je še slepi so jamrali in pa paraplegika (ne spomnim se imen) sta se udarila v zvezi s FIHO dnarjem in asistenco. Pa da bi bil nek odbor za invalide, ki pa g Gantarju ne leži. raje povsod malo.

Tokrat naj bi se šlo, kot geslo, za enake možnosti.
Kakšna enakost v odraslem obdobju, če te zabremzajo že na začetku No ja lahko si košarkar pa manekenka al pa učitelj na zavodu.
Ja še dolgo bo tko kot je.
No chance.

2 del.
Ker na videz vem kateri je vaš prezident in sekretar sem gledal ko je na TV kazalo sprejem v zvezi z dnevom invalidov pr g Turku. Videl sem za trenotek le prezidenta in mi je dajal vtis kot riba na suhem, nekako se ni vklopil in ni uspel nič lobirat za gluhe. Sekretarja pa nisem videl. Za razliko od nekaterih npr g Šušteršiča.
Prodornost in uspešnost lobiranja nikakršna.

New Report

Close