Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Preventivni pregled dojk Skeleča bradavica

Skeleča bradavica

Pozdravljeni!

29.06.2012 sem stara 37 let, s CR rodila zdravega fantka (drugi otrok) Polno sva se dojila do cca 6 mes. Na zaćetku svamela nekaj težav z dojenjem ki pa sva jih uspešno odpravila.
Sedaj se dojivala še 2x podnevi in 2x poniči.
Problem se je pojavil pred cca 2 mes. ko je fantek dobil prva dva zobka, Dvakrat zapored me je do krvi ugriznil v levo bradavico. Od takrat me leva bradavica skeli, občasno me v njej zbada. Na bradavici je vidna rdeča bunkica oz. tako kot da bi bila ˝brbončica˝ na vrhu bradavice potegnjena ven (težko je opisati). Včeraj po podoju me spet bolelo, kot…in sem opazila da se je na sredini bradavice pojavila še temna ˝brbončica˝ , kot podpludba…
Bradavico sem si mazala z Bepanthenom, ognjičevim mazilom, kremo Cicatridina, Daktarinom, kamiličnim čajem, propolisom, ampak…saj je mogoče za kakšen dan boljše, ampak….
Z levo dojko imam težave že od nekdaj…je nekoliko večja in v začetku dojenja, pri obeh otrocih, hiperproduktivna. Tudi v času PMS je leva dojka bolj občutljiva.
Glede na ˝bombardiranje˝ v medijih o tistem s kleščami sem vsa prestrašena, tako, da…
Pa še to…ne vem če ima to lahko kakšen vpliv…imam hudo uničen zob (levo enko) ki ga bo potrebno kirurško odstraniti.
Se opravičujem za napake, ker pišem z otrokom v naročju.

Hvala inlepo pozdravljeni!

Polona

Kolikor imam znanja o povezanosti zob ter organov med sabo, je enica zgoraj povezana s spolovili, mehurjem, ledvicami, kostmi. Enica spodaj pa spolovila, mehur, ledvica, uho, notranja stran nog ter s kostmi.
Po opisu sodeč bi rekla, so vaše težave prej vezane neposredno na dojenje. Da ovržete sum na karkoli drugega, se posvetujte še z ginekologom, ki si bo bradavico lahko natančno ogledal. Mogoče bi vam lahko s svojim znanjem pomagala svetovalka za dojenje. Postavite enako vprašanje še na forumu za dojenje.

Upam, da sem vam s svojim odgovorom vsaj delno pomagala in da bodo vaše težave čimprej za vami.
V tem duhu vas pozdravljam in želim vse dobro,

New Report

Close