Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Preventivni pregled dojk boleče maščobne blazinice pod pazduho

boleče maščobne blazinice pod pazduho

Pozdravljeni.
Imam eno vprašanje. Nevem, kako naj sploh obrazložim, ker podobnega primera nisem nikjer zasledila. Obračam se na vas, da mi pomagate in svetujete.
Stara sem 20 let in imam eno težavo. Skratka, ko sem bila mlajša in ko so se mi prsi razvijale in rastle, sem verjetno nosila premajhno številko modrčka in tako mi je pri strani (pod pazduho) na obeh straneh viselo ven. Zdaj, ko so mi prsi dokončno zrastle, pa mi je tako ostalo in tudi ko nimam modrca izgleda kot, da bi imela 4 prsi. (Dve veliki in dve čisto majhni pri strani). Predvidevam, da so to maščobne blazinice. Zunanji videz me niti nebi tako zelo motil.. problem je v tem, da me ta maščoba pod pazduho zelo zelo boli. Sploh pri raznih športnih aktivnostih, večjih naporih ali ko dlje časa nosim kakšen težki predmet. In bolečina ne poneha po nekaj dni.
Zato, bi vas prosila, da mi pomagate, ker res več nevem kako naprej. Zanima me, kako bi se dalo to odstraniti, ali obstaja kakšen poseg ali bi se dalo na kakšen drug način?
Za odgovor se vam že v naprej najlepše zahvaljujem.

Po mojem mnenju, bi bilo najbolje, da se posvetujete z izbranim zdravnikom, ki vas bo napotil na posvet k estetskemu kirurgu. Najverjetneje bi bilo pametno te maščobne blazinice odstraniti, da ne boste trpela bolečin po nepotrebnem. Na samem pregledu, vam bo strokovnjak lahko podal največ informacij.
Kar pogumno do zdravnika po napotnico in srečno.

jaz mam pa te maščobne blazinice pod pazduho že od malega (najverjetneje dedno) pa mi ne grejo stran. dostikrat sem že brala o tem ker se jih želim znebiti. niso estetske in me motijo ker se mi ko nosim modrček ali obleke brez naramnic zelo vidijo. kako se jih lahko znebim?

pomagajte prosim!!!

l.p.

Tovrstne težave rešuje estetski kirurg. Posvetujte se z osebnim zdravnikom, ki vam bo izdal napotnico za posvet z njim.

New Report

Close