Najdi forum

Predlog

Spoštovana gospa Rajh!

Tole pisanje pravzaprav ni namenjeno forumu temveč vam. Pred časom ste se odzvali na moje vprašanje postavljeno vašemu prijatelju dr. Pušenjaku na njegovem forumu. Naj vas spomnim na sosede in njihove krave. Takrat sem vam tudi odgovorila, da upam, da boste dovolj vztrajni, da boste skupaj z vsemi, ki si prizadevate za zgodnje odkrivanje in zdravljenje raka, dosegli soglasje. Rada bi vam povedala, da mi vaš odgovor ne da miru. Bolj ko sem razmišljala bolj mi je postalo jasno, da boste za “popularizacijo” te metode morali vse storiti sami. Pa dobro vem, da to vi tudi že veste. Prejšnji teden sem v eni izmed trač revij zasledila, kako dr. Bartenjev v Kirurškem sanatoriju Rožna dolina odpira nek svoj center za odpravljanje medicinskih in kozmetičnih težav. O tem, kar počnete vi, pa se nikjer nič ne piše. Rada bi vam samo predlagala, da poskusite metodo predstaviti kakšni novinarki, ki bi bila o tem pripravljena narediti članek, npr. v reviji Jana s katero bi verjetno najboj dosegli vašo ciljno populacijo. Ženskam je treba povedati za vašo metodo, saj niti ne vedo da obstaja. Velko žensk, ki bi jih vaša metoda utegnila zanimati niso uporabnice interneta… Pa saj bi o tem lahko še razpredala, pa so to stvari, o katerih ste verjetno že sami razmišljali.
Želim vam lep dan!
Mojca

PS: Upam, da vas s tem svojim pisanjem nisem ujezila.

Spoštovana gospa Mojca!

Veseli me, da vas je tema o preventivnem pregledovanju dojk pritegnila, vendar je na žalost rek, ki ste ga omenila (o sosedih in sosedovih kravah) pri nas še res zelo živ. Ampak tako je še na marsikaterem drugem področju.
Prav ste tudi ugotovila, da je podjetje Mogy, seveda skupaj z zunanjimi sodelavci, edini, ki skrbi za “popularizacijo” in obveščanje javnosti o metodi BreastScan.
Na to temo je bilo napisanih že veliko člankov v raznovrstnih revijah in časopisih. Tudi na televiziji je bilo že kar nekaj oddaj na to temo. In tako bo tudi v bodoče.
Mi smo seveda optimistični in delamo etično, strokovno in z velikim veseljem.
V veliko oporo so nam tudi naše pacientke, ki se letno vračajo v našo ordinacijo in kot zadovoljne stranke širijo informacijo o tej metodi v svojem družinskem in prijateljskem krogu in se zavedajo dejstva, da lahko tudi same na tem področju naredimo ogromno.

S to mislijo vas pozdravljam,

New Report

Close