Najdi forum

NADLEGOVANJE OTROK

Pravkar sem prebrala, kako je nekdo v Lj spolno nadlegoval svojo nečakinjo, ki še ni stara 15 let!!!! Najhuje je to, da človeka za tako dejanje ne kaznujejo ni ti z enim dnem zapora, če v štirih letih ne napravi še kakšnega prekrška!!!!
Ali je res treba počakat, da bo še kakšna žrtev nasilja nad otroci!!
Ni čudno, da je toliko zločina, ko pa imamo tako zakonodajo, ki daje veliko prostora podležem!!!!

Jerneja

Jerneja živjo….

Mogoče nam pa že EU diktira naše sodstvo, ker očitno naši
sodniki nimajo ja…c da bi nekoga že enkrat pošteno obsodili za tako dejanje..
Pogojno – ja kje si pa to vidu…
Tam pa nekoga vlačijo pa časopisih z polnmim imenom in priimkom,ker je
v trgovini ukradel npr. 1l črnega vina, ker ima premajhno pokojnino, ali kaj
podobnega..

Taka pač je naša (požrešna)država…..
Še malo pa bodo ukinili tudi vse vremenske napovedi..

Kaj naj rečem – kar smo volili to imamo..

Pa ne se sekirat saj ne bo bolje..

To je žal kruta resničnost. Uvedite protest ali peticijo in s podpisi se obrnite na naše poslance, da naj spremenijo kazensko zakonodajo zaradi tega! Žal je res tako, da bo nekdo po nesreči nekoga povozil, pa šel za nekaj mesecev sedet, ta prave barabe pa v Sloveniji pridejo čez zelo dobro

Tudi jaz sem glede tega zgrozena. Prenizke kazni pa nimajo le nadlegovalci otrok, marvec tudi posiljevalci in drugi spolni delikventi. Slisala sem tudi, da se zenski se vedno ocita, da je bila posiljena, ces, ni se dovolj branila. Upam, da se bo na tem podrocju res kaj spremenilo, vendar je zapor za odstranjevanje spolnih nadlegovalcev otrok dvorezen mec – res je, da ga spravi z ulice, toda “ozdravi” ga nikoli. In slej ko prej bo znova na prostosti…

Ni je kazni, ki bi bila dovolj stroga za takega človeka oziroma take ljudi. Jaz samo upam, da mi bodo otroci povedali, če se bo začelo kaj takega dogajati njim. Vedno ju oporazjam, naj ne hodita k nobenemu v avto, stanovanje….tudi če čoveka poznata, naj ne jemljeta sladkarij od nikogar, da mi morata o tem povedati doma. Najbolj žalostno je predvsem to, da otroka običajno zlorabi oseba, katero otrok zelo dobro pozna.

New Report

Close