Najdi forum

Iščem prijateljico/e

Pozdravljeni.

Sem 30 let stara mama dveh majhnih otrok z Obale. Služba dom, služba dom je moj vsakdan. Otroci so non stop bolni. Če ne eden, pa drugi. Ponoči slabo spimo, čez dan nas mucijo glavoboli od nenaspanosti … Končno smo dočakali dopust. Upam samo, da bojo otroci zdravi, da bomo lahko šli malo stran od hiše. Vse moje prijateljice so ali samske, ali pa ne vejo kaj pomeni imet otroke. Tako da se njim ne izpovedujem, ker nobena ne razume kaj lepega in kaj ne lepega preživljam. Iščem kako mamico s podobno zgodbo, da bi šla kdaj pa kdaj z mano na kavo in se mal pomenila o otrocih, možu, tašči …

Lep pozdrav
Barbara

Pozdravljena,

jaz sicer nisem iz obale, pa sem ti vseeno na voljo za kak pogovor. Sem pa velikokrat dol na enodnevnem izletu 🙂

Pozdravljena,tudi jaz bi kdaj poklepetala s tabo,sem iz štajerskega konca,morda pridem kdaj k tebi na obalo na kak izlet pa greva na kavico;-))),tudi sama si želim spoznati kakšno prijateljico.

tudi jaz iščem nekoga za kavo in klepet. sem iz štajerskega konca. javite se.:)

Barbara, če boš spomladi še razpoložena za novo poznanstva in kakšno kavico, sprehod bom jaz zelo vesela. Trenutno sem na bolniški zaradi rizične nosečnosti tako, da ne morem nikamor. Rok imam februarja in potem bomo končno spet mobilni:)
Imam pa 4 letnega sina in …bomo še videli kaj:)
[email protected]

maca50 piši mi [email protected]

Tudi jaz iščem katero za klepet,druženje.Star sem 29 in sem iz Mb

Samo,da pripomnim.
tudi sama imam takšno prijateljico, s katero se pogovarjava več al manj samo od zdravja, bolezni in okrevanja :o(

to ti napišem bolj za tolažbo, da včasih res rabiš še eno sorodno dušo, ki te razume kaj govoriš. vse moje ostale prijateljice ne štekajo, če jim razlagam, da so moji bolani, da je spet z vročino….da bom že pop* od teh bolezni. in potem sem tako kot ti sedaj napisala na forum, da če ima še katera podobno doma….in tako našla nepogrešljivo prijateljico, s katero se že skoraj 5 let pogovarjava le po telefonu in si deliva izkušnje o otrocih.

drži se in veliko ZDRAVJA!

tudi jaz bi rada spoznala kakšno novo prijeteljico 🙂

Sem iz okolice Kamnika , tako da če je katera za druženje,klepet, naj se mi javi

Tudi sama rada spoznavam nove ljudi…Sem mamica 2 otrok….zato vse tiste ki si želite spoznati dobro prijateljico mi pišite……[email protected]——-
Vesela vas bom!

Meni bi tudi zelo prav prišla kakšna prijateljica……taka za telefonski čvek in taka za čvek ob kavici.
Tudi jaz daj prosim pusti mail, in ostale tudi, da se najdemo.
Uživajte na sončku.

Tudi meni bi prav prišla kakšna nova prijateljica….sem mamica stara 27 let in včasih me prime da bi se šla kam zabavat,plesat…:-))) če tudi ti to pogrešaš se mi javi in se zmeniva kaj več….drugače bom pa vesela tudi kakšnega dobrega ženskega pogovora,zaupanja…:-)

[email protected]

Pozdravljena, si blizu našega konca. Povej meil pa se tipkava. Lep pozdrav

js tudi rabim društvo.. 🙂
stara 24 let, mam hčerko staro 3 leta…

je kdo iz okolice kopra?

Tiste, ki ste z obale,(Metuljčica,Barbara,..), tudi sama pogrešam žensko družbo. Če ste še zainteresirane, potem se mi oglasite, drugače pa več sreče kje drugje.

Tudi jaz sem iz okolice mb, stara 28 let in imam 7 mesecev staro hčerkico :),
[email protected]

Lepo pozdravljene,
Tudi jaz sem štajerka ampak živim na obali-Lucija.
Sem mamica 2.letne punčke,stara sem 38.let in razumem vse,kar preživljajo mamice in spoznam se tudi na ženske probleme….
Sem zaupanja vredna,pozitivna,rada poslušam ,pomagam z nasveti…želela bi si najti prijateljico,ki je prav tako vredna zaupanja,da bi kdaj šli na kavo,se pogovorili,sprehodi,kino…
Če misliš,da tudi ti potrebuješ dobro prijateljico,ki jih žal v tem času kar primankuje,te prosim,da se javiš na moj mail z veseljem ti bom odgovorila.
Lp Petra
[email protected]

Sem mamica, stara sem 26 let, prihajam iz okolice Nove Gorice in mi prav tako manjka kakšna prijateljica. Če tudi ti pogrešaš družbo se mi javi na [email protected]. Lp Petra

Pozdravljene!

Tudi jaz iščem prijateljico, sem iz okolice Po, stara 26 let, mama 4 letne punčke.
Če ste zainteresirane za kakšen klepet, kavico me kontaktirajte

Lp

Tudi jaz iščem prijateljico, sem iz okolice Kopra. Stara 31 let, imam 2 otroka.

[email protected]

New Report

Close