Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja DOJENČEK IN POTOVANJE V DUBAJ

DOJENČEK IN POTOVANJE V DUBAJ

ALI JE KDO POTOVAL V TOPLE KRAJE IN KAKŠNE SO BILE IZKUŠNJE. GLEDE NA TO, DA OD ZAČETKA NOSEČNOSTI PA DO ZDAJ, KO JE PIKI STAR 9M NISMO BILI NIKJER ME JE MALO STRAH KAKO BI SE ODZVAL NA LETALO IN OSTALO OKOLI NJEGA. HVALA

Jaz sem bolj panična, tako, da z njim tako daleč ne bi šla. Je pa to odločitev vsake posameznice. Pa lepo potovanje!

Po mojem ne bo težav, če si jih ne boste naredili. Če boš ti živčna, bo otrok tudi. Sicer pa so otroci zelo prilagodljiva bitja in glede na to, da ne nameravate v džunglo ali Afganistan, sem prepričana, da se boste imeli lepo. Mi smo bili z 8-mesečnikom z letalom v Grčiji in smo uživali. Nobenih težav, če odštejemo, da je med 1,5urnim poletom po dvakrat kakal in jedel. Pa je ta naš sinko precej živahno dete! Kar pogumno – boš videla, zdaj bo lažje, ko je še dojenček, naslednje leto bo pa že bolj pestro, ko bo hotel hodit po letalu. Pobrskaj še malo z iskalnikom, kako z dojenčkom na letalo! če te kaj konkretnega zanima, vprašaj. Srečno!

Hvala za nasvete. Planiramo počitnice za prvi maj in glede na to, da sva se med mojo nosečnostjo (rizično) poročila in nikamor šla, imava željo še kaj videti sveta. Mož službeno dosti potuje in je vešč jaz pa sem tudi v študentskih časih kar nekaj prepotovala. Tako me tolaži dejstvo, da sva prilagodljiva, pikec pa tudi ni pretirano zahteven. Bomo javili kako bo- na koncu bova kot “ziheraša” pristala v kakšnih toplicah!. pozdravček Luciji in mami2831.

Ravno zadnjič je mož slišal v turistični agenciji, da je šla ena družina s 3-mesečnim dojenčkom v Dubai, tako da verjamem, da ni panike, itak greš v hotel, hrana je pa v boljših hotelih itak ok…

kar veselo na pot, dojenčki in nasploh otroci so najbolj hvaležni potniki.

Mi smo bili v Egiptu ko je bil sin star 6 mesecev, super je prenesel pot, vso hrano sem imela zraven (nisem dojila), sestra pa bo sla z ne 4 mesečno hčerko v Dubaj na počitnice. Tam so bili že 3x prej in absolutno verjamejo, da bodo njihove počitnice minile brez zapletov. lp, mojca

mi smo sli se mnogo dlje kot je dubai, ravno tako 9 mes–> nobenega problema. srecno!

mi smo z 10 mes. otrokom ravnokar prišli iz sejšelov in smo potovali preko dubaja. do dubaja imaš 5,5 ure letenja. Otroku se toliko dogaja da nimaš kaj skrbeti. dajo ti tudi posteljico, če želi otrok spati. Čimprej pejte v dubaj, ker v Dubaju je poskrbljeno za vse,in za otroka je to najboljše, maksimalno bo užival. Maksimalna čistoča, vodo imaš v stekleničkah, skratka super. s toliko starim otrokom je zelo enostavno potovati, večji ko so, težje je. Ne razmišljaj preveč.s seboj vzemi mleko, od hippa kašice … v glavnem če te še kaj zanima mi piši na moj mail.

Jaz sem se ravno danes ponoči vrnila iz Lancerote- Kanarski otoki in sem dobila prvi vtis da toliko nosečnic in majhnih otrok še nisem videla na kupu.
Očitno množično odhajajo v tople kraje in ti povem, da po moji oceni so bili dojenčki od 2 mesecev naprej- o kakšnem zapletu ne vem, avion pa itak bolje prenašajo kot večji kobacaji, ki jih težko zadržiš na enem mestu 6 ur.

Tako da ne vidim ovire- seveda, če nimaš kakšnih težav z otrokom. Sama sem imela pri prvi velike težave z zdravjem in tako nikoli nismo upali dalj kot v Istro :-(.
Uživaj

Daj no, ne teži zdaj s toplicami!!! Pot pod noge in v Dubaj, da nam boš lahko iz prve roke poročala in bomo šli tudi mi!

O.K. MAMA2831, SPOROČIMO KAKO BO.

New Report

Close