Najdi forum

moj sin je star 17mesecev in ima na nogi namesto 5-6prstkov,videti ni nič grdega sam pri obutvi vidim sedaj ga to predsej moti in morava gledati nato da so čevlji dovolj široki in mehki,na pregledu sva že bila in naslednje leto v začetku leta bo šel na operacijo kjer mu bojo odstranili ta moteč prstek zanima me če je imel že kdo take izkušnje in kako ta operacija poteka,ostane otrok dolgo v bolnišnici,je zapletena operacija,kak dolgo potem ne mora stopit na nogo.help,tak se bojim ker nevem natančno kak se to izvaja in če je zahteven poseg.hvala

izkušenj sicer nimam, vendar je imel moj tast(letnik `49) šest prstov na roki. enega so mu z operacijo odstranili in danes se mu prav nič ne vidi.

glede na to, da je preteklo že precej časa odkar je bil operiran, ti ne bi vedela povedati, kakšna je praksa danes.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- "True to life, true to me The way it's got to be So simple, so simple, so simple Live to love, love to be Absolutely free" Stacie Orrico, So simple

Ej, potem je pa tak kot Rebeka Dremelj…. ona ima še sedaj 6 prstov na nogi…. ne vem pa, ali na obeh ali samo na eni…. Če mali ne bo imel drugih težav in ne bi bilo moteče z vidika čevljev…. mu jaz tega 6. ne bi dala odstranit…..

Živjo, moja nečakinja je imela 6 prstek na roki. Odstranili so ji ga z operacijo. Brez problemov. Ker pa je od tega preteklo že dalj časa, se ne spominjam preveč dobro vseh podrobnosti.

Lp.

hvala vam vem,da nisem edina men osebno se je to zdelo malo čudno,čeprav se to deduje so mi rekli,a noben niti v moževi družini ni imel tega,strah me je kr je to operacija,ki se bo mogla kmalu izvesti saj se mi smili,kr mu čeveljčke gor obuvam,pa tako odmoka nogico,kr ne spravima gor,najrajši je bos.

Vanja2, Rebeka nima 6 prstov, ampak po dva zraščena skupaj.

Ups, potem sem pa narobe prebrala…. Oprostite.

Jst bi mu sigurno dala operirat (odstranit), kr če ne prej ga bo sigurno motlo ko bo prišu v pubrteto…. sej sami vete kaki so zdej mladi! 😉

Velik sreče pa da bo vse ok!

Lp

Živjo!
Sicer s šestim prstom na nogi nimam izkušenj, sama sem pa imela 6 prst na levi roki. Zdravniki so staršem takoj ob mojem rojstvu rekli, da bi ga bilo najbolje odstraniti, da se otrok na to navadi, pa še motilo bi me, če bi pisala z levo roko. Tako so mi palček (v bistvu sta rastla dva palca iz enega sklepa) odrezali pri 8 mesecih. Sama se dogodka seveda ne spominjam, toda po pripovedih staršev in drugih sorodnikov ni bila operacija noben bav bav. Mislim da tudi po operaciji na nogi ne bo kaj dosti drugače, priporočam pa, da se izvede operacija čimprej, da se otrok na novo stanje navadi. Jaz sem namreč bila (baje) še nekaj časa po operaciji zelo nerodna pri prijemanju igrač, čeprav sem se prej že kar “izvežbala”…

Lp, Anca


Pozdravljena sena,
sklepam da ste se ze resili operacije in prstka…tudi nas caka enak postopek…imas kaksne novice iz prve roke?? tudi nas zanimajo podrobnosti, lep pozdrav

New Report

Close