Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Naslov knjige o ljubezni, o zakonu?

Naslov knjige o ljubezni, o zakonu?

Punce, najbrž se boste spomnile (no, ja, mogoče kakšen fant tudi), kakšen je naslov knjige, ki ste jo pred časom hvalile (hm, mogoče KarmenM, pa Nikanze?), govori pa o medsebojnih odnosih med partnerjema – skratka nekaj o ljubezni. Uf, a bo kdo sploh vedel, o čem govorim? Na srečo takih priročnikov in knjig na sploh ne potrebujem za preživetje (mislim v zakonu, nama je prav lepo), vendar pa se bliža dopust in mogoče bi kakšna knjiga za osebno rast prav dobro “sedla”. Z iskalnikom si seveda nimam kaj pomagati, če se kot edine referenčne besede spomnim “ljubezni” – tukaj pa iskalnik “zašteka”: saj veste, tudi preveč ljubezni ni dobro 🙂
Hvala, lep dan, Medeja

Mogoče Pet jezikov ljubezni?

Poiskala sem v iskalniku, Karmen je pisala o knjigi NAJINA LJUBEZEN, avtor dr. Harville Hendrix.

Ne, najbrž misliš na Najino ljubezen…

Hm, nisem bila jaz. Je pa menda dobra tudi knjiga “Moški so drugačni – ženske tudi”.

LP
nika

nika

Ja, to bo, Najina ljubezen, je pa tudi Pet jezikov ljubezni menda fajn. Hvala! M.

Prebral sem knjigo z naslovom KLOŠARKA MIKLOČIČEVE .
Govori v neki mladi punci ki se je zaljubila v enega fanta ki sta se poročila .
Rodista se dva otroka vendar pri drugemu otroku sta se ločila .

New Report

Close