Najdi forum

pediater-šiška

lepo bi vas prosila, če mi predlagate kakega dobrega pediatra v ZD Šiška.Imamo 2 letnika.

Hvala

Janč

Dr. Dovžanova

dr. Lučka Molka

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

jaz pa z dr. Lučka Molka nisem zadovoljna..

dr. Zidar je bila veliko boljša in skrbna, zgoraj omenjeni ne zaupam več !

Ja, dr. Zidarjeva je bila res zakon. Sem pa jaz z Molkovo tudi zelo zadovoljna. Včasih sem bila po sili razmer tudi pri kakšni drugi, pa mi nobena ni bila pretirano všeč. Dr. Kosec se mi še zdi v redu, nad ostalimi pa sem bila razočarana.
Kaj pa je bilo narobe pri dr. Molkovi, da si napisala “ne zaupam več”?

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Dr.Koščeva je zelo vredu, pa tudi sestra pri doktorci je zelo skrbna in ti vedno pomaga z kakšnim nasvetom.

lp

Meni tudi Molka ni bila preveč fajn, ko je nadomeščala našo. Mi smo pri Sedejevi in smo zelo zadovoljni z njo in s sestro Mojco.

Lp Naja

Glede dr. Molkove … ko je imel sin zbolel za angino ga je po 3 dneh poslala v vrtec, kajti po treh dneh ni bil več kužen za ostale otroke, ni pa pomislila kaj to pomeni za njega, ko jemlje antibiotik. Ko sem ji omenila da je predpisano, da dobiva antibiotik 3x na dan in da mu v vrtcu ne bodo dajali, je rekla naj ga dam pa 2x in še sama sem jo morala opomniti da verjetno je drugačna količina zdravila (da ne govorim kolio časa je potem račuanla katera količina je primerna). V vrtcu hodijo vsak dan ven in on je zelo živahen otrok, ki je redko pri miru. Seveda je po 10 dnevenem zdravljenju ponovno zbolel in dobil še enkrat antibiotik…
Varstvo za otroka težko dobim, tako da če mi ne napiše bolniške ne morem.

Da ne govorim kako se je vedla ko je imel norice.. pregled je trajal maksimalno 3 minute, očitno ji je bilo odveč.. z njim je ravnala kot da bi bil gobav, niti dotaknila se ga ni. Imel je pa zelo hudo obliko noric.

Na srečo pa ni veliko bolan.

Draga moja nika5, tole o Lučki ti pa ne verjamem. Naša zdravnica je bila dobrih 12 let! Tako dobre, prijazne, NEŽNE do otrok…da ne rečem odgovorne, pripravljene za pogovor in še in še bi lahko naštevala… zdravnice v življenju še nisem srečala! Pa ni to samo moje mnenje.
Da ne govorim o sto in sto klicih po telefonu, kadar sem bila v dvomih, ali kadar me je bilo potrebno enostavno potolažiti. Jaz sem se zjokala, ko je odšla.
Enostavno se mi zdi neprimerno takole opravljati-mogoče si tudi ti imela slab da. Koliko pa bi misliš moral trajati pregled pri noricah?

Jah, ne vem, no – morda ste jo pa ljubljanske face pokvarile – dajte, no, pošljite jo nazaj tja, od koder je prišla. Mi jo bomo sprejeli z odprtimi rokami!

ana***:

Mogoče vsaj toliko, da otroka zares pogleda.

Veš, da mi je pa čisto vseeno ali verjameš ali ne, nimam nobenega razloga, da bi si stvari izmišljevala. Vem le kakšna je bila dr. Zidarjeva in kakšna je ona. In kakšne izkušnje imam z njo.

Moram pa povedat, da je zelo žalostno da tako predalčkaš ljudi po tem iz kje prihajajo.

Pa še to, ne bom se prerekala, povedala sem svoje mnenje, ki sem ga pridobila na podlagi svojih izkušenj, sem pa vesela če ima kdo z njo boljše izkušnje, kajti tukaj se gre za zdravje naših otrok, kar nam pa veliko pomeni.

draga moja, jaz izhajam in načela KAR DAŠ TO DOBIŠ! Očitno ji v ljubljanskem koncu dajete toliko manj…
Na osnovi enega pregleda (mimogrede-če ti je bil prekratek, zakaj si se pa pustila nahitro odpraviti? jaz sem se samo enkrat. posledice bi lahko bile katastrofalne, če ne bi vmes psegla ravno Lučka!) oceniti človeka in ga anonimsno izpostaviti na javnem forumu z imenom in priimkom – oprosti, ta je pa malo huda!

No , da malo nevtraliziram mnenje o dr. Molka. Mi smo ravno tako od Zidarjeve odšli k njej. Z obema smo imeli in imamo za enkrat dobre izkušnje. Zdi pa se mi, da se z dr. Molka, da precej več pogovoriti. Dr. Zidarjeva je bila ponavadi kar tiho ali pa je dala zelo kratek odgovor, tako da nisem vedela ali naj še kaj vprašam ali naj bom raje tiho. Ravno pred odhodom v pokoj pa je bila nekega popoldneva že zelo utrujena in je bila do našega sicer zelo nemirnega otroka zelo neprijazna in mu je jezno iztrgala iz rok kladivo, ki si ga je sposodil iz njene mize, tako da od takrat zelo jokamo pri zdravnikih.
Menim pa da ima vsak svoje mnenje in vsak svoje izkušnje, ravno tako kot nam oni mogoče ne ustrezajo, tudi njim mi ne vsi ustrezamo.
Skratka z nami je dr. Molkova zelo prijazna in strokovna, sicer smo imeli na začetku našega medsebojnega sodelovanja malo problemov z antibiotiki, tako da je dr. Molkova spoznala, da se bo morala temeljito prepričati preden nam bo predpisala antibiotik , mogoče je tudi to pripomoglo k temu da smo se na tak način bolje spoznali in tako smo tudi zadovoljni z našim medsebojnim sodelovanjem. Skratka cenim jo kot osebo, ki je naša pediatrinja in se z njo lahko sproščeno pogovoriš brez zadržkov in veš da si bo vzela toliko časa kot ga boš potreboval.
Darja

Dr. Dovžan – ona je res pediatrinja s srcem :)))

Mi smo šli od dr. Turkove k dr. Molkovi.Zelo prijazna je do otrok in vse se lahko z njo zmeniš.Te ne pogleda čudno, če katero stvar ne razumeš in ti mora povedati 2-krat.

K njej smo hodili eno leto pa pol in potem zamenjali. Vsakič je bila zelo molčeča. Da ne omenjam sester, ki se nikakor niso želele prilagoditi in dati nov datum, zaradi drugega pregleda. Vedno sem imela občutek, da sem vsem odveč zato sem njim in sinu naredila uslugo in menjala. Glede strokovnosti težko sodim, ker na srečo nismo imeli večjih težav, razen tega da so me v razvojni okregali kje sem bila toliko časa (dr.mi je govorila, da ima otrok še čas)

Mi imamo dobre izkušnje z dr. Avsenik Marijo, oba sinova (8, 4) hodita še h njej.
Enkrat jo je nadomeščala dr. Molkova, pa nam je bila tudi fajn, nimam ene pripombe čez njeno delo.

New Report

Close