Med.Over.Net

Starši in otroci

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Za naše navihance je potrebno biti iznajdljiv, domiseln, ustvarjalen, igriv, vesel, nasmejan, iskren, vztrajen, včasih zaskrbljen ... Preberite izkušnje in zaupajte svoje.

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

MirjanaFrankovic

Kaj vam pomeni ta forum?

Default avatar

claudia

Na ta forum sem prišla zgolj slučajno pred pol leta, sedaj pa ga prečekiram skoraj vsak dan, ker izvem veliko informacij o otrocih, vzgoji...., od kar pa je moja ta velika pikica v šoli pogledam tudi na forum starši osnovnošolcev, no pa tudi na forum prehrana včasih skočim, da dobim kakšen dober recept. Drugih forumov pa skoraj ne obiskujem.
Claudia
Default avatar

timoteja

Čuj, kdaj pa boš kaj končala diplomo? Jaz bi jo z veseljem prebrala, ker se mi zdi, da je podobna kot moja seminarska (bi te navedla v virih :)).
Sploh, ker nimam preveč izkušenj z družbenimi temami. Sem iz tehničnega faksa in -za spremembo- sem vzela en predmet na FDV-ju. Ampak mislim, da sem si kar zagrenila življenje. Vzela sem namreč pri Splichalu, a ga kaj poznaš? Preden sploh začnem pisati seminarsko, mi je naložil goro literature, ki jo moram predelat, ker pač nimam predznanja iz sociologije. Ampak me stvar zanima, tako da ni prevelike panike.

Pozdravčič!
Default avatar

TinkaraC

ajaj, splichal? Tole pa je težko preživeti, vem. Držim pesti.
Moja diploma? Ker imam le še 5 mesecev časa - pogoj v službi - bom začela migat JUTRI!
Hi, hi
T.
Default avatar

Varvi

Meni ta forum pomeni razvedrilo. Na njem sodelujem ze eno leto. Berem ga skoraj vsak dan, pisem pa manj. Vsako toliko prelistam se kaksen drug forum vedno na Med over netu, ostalih pa ne.
Default avatar

DarjaE

MED.OVER.NET:"izčrpen vir informacij,tematike ki so mi pisane na kožo in krasna družba navadnih smrtnikov!"
Default avatar

poli99

Sem sem našla čisto po naključju, mislim da pred kakšnimi 8 meseci. Zdaj prečekiram vsaj 2x na dan. Berem veliko, oglasim se bolj poredko.
Pomeni mi na eni strani vir informacij, na drugi pa kratek klepet.
Zdaj recimo kofetka v službi ne pijem več sama, ampak skupaj z vami (v pavzi brskam po forumu).
forum mi je všeč takšen kot je in ne maram, da bi se preveč predalčkalo. Sicer bi po letih (mojih in mojih sončkov) bolj spadala na Osnovnošolci...ampak tale forum je najbolj živ in kot sem že rekla -ne maram predalčkanja. Saj tudi pri tapravem kofetku babnice čvekamo vse mogoče...od dedov, do otrk, poroda, službe...z vsako omejitvijo forum po moje prej izgubi kot pridobi. KarmenM so že 'pregnali?, hoteli so tudi Medvedka, pa hujšati tudi ne bi smele tukaj. Bog ne daj, da kdo vpraša za kakšno idejo ali recept. ne, meni to ni všeč. naj forum ostane tak kot je - živahen in živ.
Default avatar

tanjaB

Jaz sem forum našla pred pol leta in ga dnevno berem, čeprav nimam tako zelo majhnih otrok ( 7 in 11 let )
Sem pa prav zaradi foruma zbrala voljo in s pomočjo 3MD shujšala za 10 kg, tako da res ne razumem zakaj nekatere ta tema moti. Če te moti je pač ne odpreš, pa je.
Eno lepo noč in ustvarjalen dan vam želim vsem, ki tole berete!
Default avatar

ir

Ena mala odvisnica, forum sem spoznala v zadnjem trimesečju nosečnosti, zdaj ima mulček 19 mesecev, se pravi ... uf, dve leti. Berem samo doma, ker imam tako službo, da tam ne gre. In odkar imam ADSL, tudi kaj napišem, prej sem si čas na netu omejila precej bolj strogo. Včasih pogledam še kak drug forum na med.over.net (sploh takrat, kadar imam veliko dela, pa se mi ne da začeti), ampak "doma" sem pa samo tule.
Default avatar

Oja

Se opravičujem glede izraženega mnenja, ampak razumela sem, kot da so me zanj vprašali. Ne bom več, obljubim.
Default avatar

N.

DROGO-čisto sem že odvisna od njega!
N.
Default avatar

Nova Tanja

Odkrila sem ga preden sem rodila (prej ginekologija), potem pa sem zacela bolj redno prihajat. Obiskujem se dojenje, pa drugje mojpes.net.
Je pa tako - vedno iscem tisto, kar trenutno potrebujem. In do zdaj sem se vedno to nasla na netu. Pomeni vir informacij in druzenje:)

LP

Tanja

Moderatorji

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic