Najdi forum

Počitnice na kmetiji

Iščemo kmetijo, kmečki turizem (z vsem živalmi, jasno in opravili in domačo krajo), kje na idilični lokaciji v Sloveniji. Imava dva majhna otroka in bi jima rada privoščila en lep teden na deželi – jasno, mi smo iz mesta.
Vem, da ustno priporočilo največ pomeni.

Torej hvala vam za super nasvete, AVE

Ojla!

Predlagam, da si pogledate internetne strani Andrejevih v Narinu. To je vas med Pivko in Il. Bistrico. So zelo prijazni in tam se zelo zelo dobro je. Cela vas je turisticna vas. Zelo lepo urejena, od tu pa imate tudi zelo dobro izhodisce za izlete (Lipica, Skocjanske jame, Postojna – jama in predjamski grad, pohod na Vremscico ali Tabor…….Sicer pa ne vem iz katerega konca ste in ce vam lokacija sploh ustreza. Zivali imajo vse sorte, kolesa za izposojo, na pes izlet vas popelje tudi gospodar in vam tudi kaj lepega pove. Imajo zelo lepe sobe in ravno zdaj gradijo bazen.

Poglejte in poklicite jih. Mislim, da so tudi cene ugodne.

LP, Magda

bi nam lahko zaupala njihovo stran..nekaj sem sicer iskala a ne najdem njihove strani…hvala!

Meni je v Narinu lepo, vendar nimam tistega pravega občutka kmetije (mislim na celo vas).
Nam je bilo najlepše na koroškem (turistična vas Šentanel), ker imaš tam res občutek, da si v nekem drugem svetu. Tiste strmine in živina na njih, pa ljudje… Hrana je res domača, imaš možnosti izletov, nekateri imajo tudi bazene…
Če si tam moraš obiskati vas Strojno, ki je meni ful lepa in ko si tam res pozabiš na mestno življenje. Ko vidiš, kako otroci hodijo v šolo!!!
Priporočam 100%!

Ja, Ria, je res da to ni tako izrazita kmecka vas kot kje drugje. Samo jaz ne poznam nobenega drugega kmeckega turizma tako dobro kot tega.

Naslov pa je:

http://users.volja.net/andrejevi/

Zal ne znam tega naredit aktivnega.

LP, Magda

koroška – kmetija koroš v zgornji jamnici. mega!

lp,

nataša

Ideja zanimiva. Smo iz Ljubljane. Imaš morda naslov kakšne kmetije za nočitev? Se toplo priporočam. AVE

Jest semza vikend mojim starsem za dvojni jubilej podarila tri dni v blizini Bleda, turisticna kmetija, veliko zivine zanimivo za otroke, izredno lepa lokacija, se bolj prijaza gospa s tremi otroki – za druzbo, enkratna domaca hrana…ce te zanima
Pr’ Stojan, Mulej Damjana 04 5 744 617
http://www.geocities.com/mulej2001

Če koga zanimajo počitnice na kmetiji za otroke jih imajo na Eko Izletniški kmetiji pr Lavrič v bližini geometričnega središča Slovenije .040359712

Pri nas na naši kmetiji že 5. leto organiziramo počitnice za otroke.
Sprejmemo do 6 otrok, ki so nastanjeni v apartmaju po 2 v eni sobi. Za njih skrbita vsaj dva animatorja(ci) , ki pri njih v apartmaju v dnevnem prostoru tudi prespita. Bivajo pri nas 7 noči od nedelje do nedelje.
Do sedaj nismo imeli nobenih problemov, otroci so pridni poslušni in tudi delovni.
Program pripravimo raznoliko in pomagajo po željin nikogar v nič ne silimo. Delo v hlevu, pripravijo si svoj zajtrk, spečejo svoj kruh, pobirajo zelenjavo, če sušimo ali žanjemo se z veseljem zapodijo v bale in na štale, delo s konji, jahanje, vožnja s kočijo, raznorazni izleti, kopanje v termah ….
Na naši kmetiji imamo kar nekaj živali: konje, krave, prašiče, kokoši, race, muce in psičko Aiko
Otroci prav tekmujejo in se spodbujajo kateri več ve in bi več naredil.
Torej če želite otroke oddati na kmetijo da spoznajo življenje in delo na kmetiji se priporočamo.
e.mail: [email protected]
http://www.tiristicna-kmetija-vrbnjak.si

New Report

Close