Med.Over.Net

Starši in otroci

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Zavod Revita

Default avatar

Andreja-Č

Zanima me ali ste imeli že kakšne izkušnje v ZZ Revita v Ljubljani?
Default avatar

O

Prijateljica je hodila tja nekaj časa in so sinu uspešno pozdravili celo vrsto alergij.
Vem pa tudi, da je sedaj čakalna doba 1 - 2 leti.
LP
Default avatar

Ena

Ja, tam imam izbrano osebno zdravnico.
Sem zadovoljna; čakaš največ 15 minut (prej se naročiš po telefonu), ena ura na dan je rezervirana za to, da lahko pokličeš neposredno zdravnika in se z njim pogovoriš; če potrebuješ napotnico ali recept v primerih, ko ni potreben poseben pregled (če gre za znano težavo ali že prej dogovorjeno možnost), ti sploh ni treba k zdravniku in te napotnica/recept čaka pri sestri ali ti jo/ga celo pošljejo po pošti. Moja zdravnica je prijazna, zna prisluhniti, sestre pa prav tako.

Je pa res, da že nekaj časa nisem potrebovala njihovih uslug in ne vem, če je vse še po starem.

Lp, Ena
Default avatar

zvezdica

Midva z možem sva oba že vrsto let pri Reviti. Res za napotnice ni potrebno čakati, ko pa rabiš zdravnika ti dajo uro in čakaš tam okoli 10 min ali pa si notri na uro. Na srečo že dolgo nisem rabila njihovih uslug, je imel pa mož pred kratkim operacijo in sva 14 dni hodila na previjanje. Vse je zrihtala sestra- nič čakanja in zdravnik ali zdravnica sta prišla le pogledat preden se je zavilo. V glavnem sva oba do zdaj zadovoljna in ko bo najin škrat dovolj star gre tudi k njim.
Default avatar

Tomcat66

Naša širša družina je izbrala pri ZZ Revita osebnega zdravnika že pred več kot 10 leti in smo zelo zadovoljni. Ni čakalnih vrst, dobiš termin in počakaš max. 15 minut. Vse je kot mora biti.
Sestra je imela hude težave z alergijo. Uspešno so jo pozdravili.
Zelo so prijazni.

Ocena 9.9 :) (čiste desetke ni)

Lp
Default avatar

lipipip

še jemljejo na koncesijo?
Default avatar

iščem,iščem,iščem

lipipip je napisal/a:
Tole bi zanimalo tudi mene.

Najlepša hvala
Default avatar

IRČ

Zanima me ali koga moti, da zdravnik ne nosi halje?
Default avatar

Tejcitejci

OBUPPPP, imela sem resne zdravstvene tezave, iz mene so se je pa starejša dr ( ne poznam imena) norca delala... slo se je za resno tezavo, katero sem uspela drugje resiti
Lp

Moderatorji

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic