Najdi forum

POMOČ- LITERARNI SPIS

napisati moram literarni spis ( NASLOV Prilika o izgubljenem sinu )
Moja želja je, da mi pomagate, daste namig, kako naj bi spis izgledal, saj do sedaj smo pisali le spise, navadne ….Literarni spis ???Ne sme biti napisano KAJ odlomek pripoveduje, kajti to je že vsebina.
Prosim za pomoč, kako k spisu pristopiti in HVALA že vnaprej . Lep dan

Napisano more biti vse v 1. osebi (jaz) in napisat moreš svoja izražanja,kako si se takrat počutil/a, občutke… ampak to vseeno ni obnova besedila 😀 !!!

upam, da ti je to kaj pomagalo iskalka heh
Lp. dvanjstletnica ^^

am ne znam napisati literarnega spisa

Sicer je že nekaj časa minilo, odkar sem ‘gulila’ šolske klopi, ampak mislim da literarni spis pomeni, da je izhodišče literarno delo – v tvojem primeru Prilika o izgubljenem sinu. Napiši svoje mnenje o tej priliki – ali se strinjaš s tem, da je bil sin, ki se je vrnil več vreden v očetovih očeh, kot tisti, ki mu je ves čas stal ob strani. Lahko pa tudi pišeš o tem, kako včasih ne opazimo stvari, ki so nam pred nosom in jih ne znamo ceniti. Postavi se v vlogo očeta in v vlogo sinov in piši o tem, kako si ti doživela to delo.

Lahko napišeš tudi, kaj je po tvoje sporočilo te prilike.

ne znam napisat spisa f. prešeren tema prevzetnost danes in v prešernovih pesmih (turjaška rozamunda in povodni mož)

kwa! ka neznate pissatjo ste smotani hahahahhahhaaaaaa-hec! js imam tudi za nalogo napisat literarni spis 😉

Prosil bi za pomoč pri opisu moje sobe…. spis mora vsebovati 120-150 besed

prosim če mi lahko kdo pomaga

nekaj sem sestavil pa bi rabil še malo

My favourite room is my bedroom. I like it because it is the only room in house where i can rest of all my work without anyone disturbing me and where i sleep. it’s quite large. There is wardrobe, bed, radio and computer. On the wall is mirror. I also do my homework in my bedroom. When i finish, i turn on my computer and i play computer games, listening to music or i chat with friends. Sometimes i watch film. I lay down on my bed and i watch. In bedroom is also a window. I have view on road which is passses village. My room is light blue color. This room is special to me because, i have inhabited it long time.

pozdravljeni,
učiteljica nam je dala za nalogo napisat spis o najstnikih v angleščini.
prosim za pomoč ker res nevem kaj naj v spisu sploh napišem.
lep pozdrav 😉

mislm kaka dajste

Daaaaan jst pa mam do ju3 napisat spis ali od Povodnega moža(nadaljevanje) ali Turjaško Rozamundo (pesem skozi Rozamundinih oči, nadaljevanje,…) Hvala za pomoč!

Vse lepo in prav, vendar ne razumem, kako naj bi potem napisala literarni spis na temo Razsvetljenstvo?

Kaj pa o tem, kakšen prelom /napredek/spremembo je pomenilo razsvetljenstvo v primerjavi s prejšnjimi časi. Kako je postalo moderno ukvarjati se z znanstvenimi proučevanji, prej pa so preganjali čarovnice… Kako je svoboda misli in duha gonilo napredka. Poglej v leksikon: razsvetljenstvo – luč razuma, svoboda misli, napredek, svoboda, …………

PROSILA BI DA MI POMAGATE NAPISATI SPIS O TURJAŠKI ROZAMUNDI IN URŠKI IZ POVODNEGA SVETA KO SE SRECATAA HVALAA

živjo! V petek pišemo kontrolko in sicer literarni spis o Prešernu ( njegova dela, njegovo življenje…) sploh ne vem kako naj ga začnem!! To pišemo prvič in me je fuuul strah:/

prosim za pomoč

pol se pejt pa jokat

jebiga

živjo rabim napisat literalni spis o turjaški rozamundi prosim će mi lahko en pomaga

 

 

New Report

Close