Najdi forum

hci sovrazi mamo

Pozdravljeni,
Pisem prvic, ker sem res obupana. Hci (19,5) je ze pred letom drasticno spremenila obnasanje. Nasa vzgoja je bila “doslednja”, opravljanje nalog in zadolzitev v gospodinjstvu, spostovanje medsebojno, drzanje dogovorov, skupne pocitnice, v šoli nikoli problemi… kar dovolj komunikacije. Potem pa šok… hci odgovarja, sika, vedno prigovarja, ko mora nekaj narediti, kljucno pa je to, da je zacela nacrtno poceti svari, da mene jezi (karkoli kar ve da me moti). ko sva se pogovarjali, dejansko je priznala, da me zajebava, skoraj direktno tudi, da me sovrazi, da je bilo ocitno v otrostvu tolk necesa slabega, kar je ona dojemala, jaz pa ne. Sedaj ne vem kako naprej. Komunikacija je na minimumu, pa še to pretezno jezikanje, sikanje, zajebavanje z njene strani. Vemo, da ona rabi, da je v srediscu dogajanja, da ima pozornost. Kako naj ravnam v tem primeru, ker sumim da je vse to povezavo? Zaradi korone ziviva sami. Oce tko ni bil nikoli prisoten v nasem zivljenju. Kaj narediti? stopiti res čisto nazaj in nič narediti ali vztrajati pri komunikaciji, pri stvareh, da jih naredi in pospravi. Cist sem obupana. prosim za kaksen nasvet.

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Jaz sem bila kot najstnica ista. Za vse slabo je bila kriva mati. Oče idealiziran – bila sem očetova punčka. Ko sem rodila in dobila svoje otroke in svojega istega “očeta”, sva z mamo drastično izboljšale odnos.
Pusti jo. Skoraj odrasla je že.

Bravo hči. Končno. Lej, enkrat je potrebno prerezati popkovino.ž

Mogoče boš, kdaj babica. Eni se uprejo npr. pri 50 in pol, pač ni vnukov.
Kaj narediti?
Najdi si enega dobrega tipa, za v posteljo.
Po dobrem seksu, ti bo vseeno, za drobtine na mizi.
To je to. Reštev.
Za vikend, pojdita vsaka s svojim tipom nekam. Kamorkoli, samo, da ne bosta ena dugi pod nogami.
Lej, da si tkole na svojem otroku, to je navadna pedofilija.
Ne sovraži te. Normalno se obnaša. Obstaja Ojdipov in Elektrin kompleks. Ženska, na žensko.
žm kompleks. Preberi o Ojdipovem in Elektrinem kompleksu.

New Report

Close