Najdi forum

Živjo! Po kolikem času ste dovolile obiske? Midve sva v nedeljo z našo prinecsko prišle domov in izveva da naj bi ta teden že skoraj da ne njegova celotna družina prišli na obisk. Sicer ne vsi naenkrat ampak meni je to še zmeraj preveč. Poleg tega so se kar sami tako odločili brez moje vednosti. Po premisleku sem se odločila da še nism pripravljena na toliko ljudi in da prideta ta vikend samo tašča in tast, sestre z družinami pa naslednjič ko bomo lahko že zunaj z vozičkom. Seveda je prišlo do neodobravanja in mene kot največjo zlobo ker otroci ne bodo mogli videti dojenčice. Meni se pač ona ne zdi razstavni eksponat. Sem malo bolj zaščitniška ker sva dolgo čakala na otroka in tudi porod ni bil enostaven. Sedaj sta se z jokom spravili na partnerja, in kar naenkrat on tudi ne vidi smisla da ne bi prišli ta vikend. Jaz popustila ne bom, zamerili sta mi pa tako ali tako že. Bolj se mi gre zaradi partnerja in tega da ne razume da za njih teden kasnneje res ni neka velika razlika nama dojenčico pa je in se nekako noče izpostaviti in jima povedati svojega mnenja ker so pač sestre bolj zamerljive sorte. Ali se tudi vam zdim preveč zaščitniška oz. “zlobna” če ne sprejmem obiskov že takoj prvi teden?

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

In nič prej nimajo nobeni obiski kaj delat
Hočejo videti otroka? Pošljite sliko
Najboljše da mama po porodu še celo fešto za žlahto naredi otroka pa date okoli da si ga podajajo ko flašo šnopca. Pa usak svoj nos vtaknit pa celega prešlatat, pol pa smrka pa kiha pa reče ah, sej je samo prehlad… Za par dni starega otroka pa to res ni nič takega
(Pa sem daleč od komplikatorja, otrok je tudi iz pasje sklece že vodo spil, pa zemljo jedel, pa vse mogoče)
Jaz sem svojega otroka sama pokazala ko smo šli mi na obisk, ko sva imela jaz in otrok dost smo šli, včasih po 20minutah, tudi srečevanje in druženje zunaj bistveno bolj prijetno

Povabiti se na obisk je v današnjem bontonu nekaj povsem nesprejemljivega. In ko se takole uspešno povabijo enkrat, se bodo vabili še naprej. Ostanite neomajni, možu pa razložite, da je njegova vloga v takšnih ranljivih trenutkih, da svoji ženi in dojenčku zagotovi varno zavetje, ne pa da iz doma dela avtocesto za neotesane buldožerje svoje izvorne familije.

Oboji stari starši so prišli dan ali dva po prihodu iz porodnišnice, na obisku so bili manj kot pol ure.

Vsi drugi, tudi sestre z družinami, so prvič počakali dva tedna, drugič, ko je bila situacija malo bolj problematična, pa en mesec.

Če je kdo zameril, ne vem in me niti ne zanima. Otroka nisem rodila za zabavo drugim, prelaganje po naročjih in šunder obiskov novorojenčku škodita.

V trenutni situaciji pa itak sploh ne bi razmišljala o tem, da bi mi obiski v stanovanje hodili. Stari starši ja, če jim zaupaš, da bodo previdni in iskreni glede zdravja, več kot to pa ne.

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close