Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Njeni so naju slišali :/

Njeni so naju slišali :/

Zdravo.
Če se na kratko predstavim: sem srednješolec, lepo vzgojen in tudi vem kaj želim v življenju. Imam tudi punco(meniva se že nekaj čez 4 mesecev vsak dan) in se res dobro ujameva. Problem pa nastane, ko sem bil prvič pri njej-ko sem prvič spoznal njene(so me preko skypa malo poznali že od prej), smo se res dobro ujeli in je bilo top shit, med tem ko pa je njen oče peljal psa na sprehod, sva imela malo akcije. Zgleda da se je vrnil prehitro, in naju je slišal. To je povedal njej, po tem ko sem jaz že odšel, po tistem ko naju je slišal, pa smo se čisto normalno vedli med seboj. Ne bi bilo problema, malo zadrege ali pa smeha, on pa še vedno(bi rekel da skoraj en mesec) ignorira mojo punco(vse kar ji je povedal je, da ga je razočarala). Res mi je grozno in ne vem kaj narediti. Vem edino, da me še kar nekaj časa ne bo k njej.
Hvala, LojzInMicka :/

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Glej no, nevem kaj bi ti rekl, ampak je ze vredu da ma akcijo s tabo, ne z nekom drugim. To tud fotru povej.
Po resnici povedano, v cemu pa ga je razocarala? A ni bila dost aktivna?)))

Haha, iskreno: nimam pojma. Edina povezava razočaranja, ki se jo spomnem je ta, da se je ona razšla z nekom “resnim” decembra in si mogoče očka ni mislo da si bo tako hitro našla drugega tiča? Have no idea! (Stara je komaj 17 :/)

Ce se ne motim, ste vi rekl da so odnosi poslabsal ne zaradi tega ker ste VI njen fant, ampak zaradi opazene spolne aktivnosti med vami, v hisi starsev, v casu njihove prisotnosti. Zdaj poveste da ni krivo to, ampak njene prejsne odnose. Bi lahko to bol razjasnili? Bi tudi vedel vaso starost, za popoln ogled slike.

Poskusi to objaviti se na forumu tosemjaz, ki je bolj za mlade in ti odgovarjajo strokovnjaki.

Morda pa je razlog ta, da je bil oče precej navezan na bivšega fanta!. To se zgodilo pri meni. Razšla sva se z mojo bivšo, katere oče je na mene ogromno dal in me spoštoval. Celo njene sestrične so bile bolj na moji kot na njeni strani, češ da je naredila napako in šla narazen. Vsi so navijali bolj name. ŠE cela vas je bila nandnjeno odločitvijo razočarana, saj sem bil zgleden vaščan in vsi so me meli radi. PAč imela je življenska pričakovanja, kaj si želi v življenju in jaz ji tega nisem želel nuditi. No in ta oče je ji celo rekel, kako to,da pa jaz nisem naenkrat dober zanjo, pa je rekla svojem očetu, da če ga tako hoče, pa me naj ima on sam. To mi je povedal družinski prijatelj, ki pa je tudi bil bolj na moji strani. No jaz se več ne brinem za ovo, to so lepa leta nazaj, samo hotel sem ti povedati,da je to lahko opcija ena od večih drugih možnih. Drugo je pa, da morda ne znata zadevo izpeljati na bolj intimen način in ga je bil okao malo sram, da to slišal. ČE je to bilo, bi pa tut lahko on ob vrnitvi kak znak dal, da je že nazaj(vsaj jaz bi na njegovem mestu), ne pa da se priplazi kot miš in pol pa ga bolijo ušesa. Če bi jaz imel cimra v domu in vem, da je velikokrat punca pri njemu, bi dal vedno nek znak, da kao prihajam, ne pa da me pol uhe bolijo(ker očitno ga). Pa lep pozdrav.

boš mogu še taščo nabrisat, pol ga bo pa že ona prepričala, da si uredu fant in naj bo bolj prijazen

Objava čaka odobritev

Odgovor na objavo uporabnika
Hmmm123, 17.03.2021 ob 20:27

Haha, iskreno: nimam pojma. Edina povezava razočaranja, ki se jo spomnem je ta, da se je ona razšla z nekom “resnim” decembra in si mogoče očka ni mislo da si bo tako hitro našla drugega tiča? Have no idea! (Stara je komaj 17 :/)

ti pa nisi ravno dostojen, kje pa…ni čudno..

New Report

Close