Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Število ur voženj za vozniški izpit

Število ur voženj za vozniški izpit

Hejla, mene zanima, koliko ur voženj ste vi opravili pred vozniškim izpitom (predvsem tisti, ki ste delali zadnjih par let). Sama se počutim precej nesamozavestno oziroma žalostno, ker imam že 36 ur, izpit pa komaj čez 3 tedne (prvič), zdi se mi pa, da drugi opravljajo z precej manj urami. Vem, da imamo različne sposobnosti in pretekle izkušnje in se verjetno ne bi smela toliko primerjati z drugimi, ampak vseeno mi to dejstvo precej znižuje samozavest. Sama sem imela malo izkušenj, precej me je bilo strah in tudi zaradi karantene več mesecev nisem imela voženj, sicer zdaj že precej dobro vozim, ampak glede na to, da večino drugih prijavijo takoj po 20 uri vožnje(sicer imajo druge avtošole) in potem naredijo z nekje 24-36, jaz pa si bom zdaj v prihodnjih tednih še verjetno nabrala kakšnih 12 ur ali še več. Še informacija, da sem iz manjšega mesta, ne iz recimo lj ali mb.
Hvala za odgovore 🙂

ker mi je spet zbirsal post, ker je pač ljubusmna oseba ta modorator. tko pač je. če nisi ziher če znaš, povej meni, pa se bom jaz s teboj peljal en krog, pa ti bom povedal če znaš ali ne.

Kar pogumno naprej. Ne izstopate po urah, to se pogosto dogaja mnogim, ne samo vam.
LP Nataša D

Sama sem naredila izpit z 34 urami. Tisti ki se na izpit prijavijo takoj ko naberejo tisti minimum ur so vedno najbolj glasni samo so pa daleč od večine. Pa tudi večina teh ne naredi izpita v prvo. Vecina naredi izpit z okoli 30 urami.
Sama poznam take ki so naredili izpit z 24 urami in take ki so jih naredili 50+
Za glavno vožnjo inštuktor oceni kdaj si pripravljena. Če si pri vožnji nesomozavestna de raje veseli še teh 12 ur. Ker bo v tem času tvoja vožnja postala boljša in boš imela več možnosti da narediš v 1.
Pa srečno!

jaz teh ženskih pogvorov ne bom nikoli razumel. nataša ti piše neko tolažbo, neke floskule. neka druga spet neko zivljensko zgodbo, kako nisi edina. bla bla bla. kaj to re rabite babe? da se pogovarjate??? ti je totalno neproduktivno. z tem se zgublja čas, denar. polnijo pa se denranice inštruktoric/jev. vprašaj starše, brata starejšega, strica, nekoga da ti pove če znaš. kaj misliš da so inštruktorji pa kaj? veliko jih nima niti C in D izpita. niti za E. 5 stopnjo imajo. kaj pričakuješ? od teh ljudi? preveč?! ampak vseeno delajo po metidu ki najhitreje nauči povprečenega ščloveka vožnje od a do b. ti se moraš sama začet trudit. ti boš vozila, ne instruktorca ne komisija, ne policaj. ti boš sama za volanom. zate se gre. za tvoje zivljenje in zivljenje nekoga na motorju, kolesu, otroku, penziču, ki ga boš povozila, ker bos zmedena in ne bos znala. ja? nimas kaj razmišljat kolkko ur je. bolje 10 več kot 1 premalo, da si ziher ti sama. ni to tekma. skuliraj se pa daj mir. daj se dol, popij neki zvečer da bos umirjena. pa idi spat.

New Report

Close