Najdi forum

Praznovanje božiča

Bližajo se prazniki, jaz pa nimam družine. Božič ne bi rada praznovala sama. Kje naj najdem družino, ki bi me sprejela oz. kako naj najdem ljudi in jih povabim k sebi domov – vsi imajo svoje družine..
Ima kdo kakšen predlog, težko mi je.

Joj, verjamem, da ti je težko. Imaš morda kakšno prijateljico? Bi šle skupaj h polnočnici, potem pa bi jo povabila na čaj in domače kekse?
Če bi bila moja soseda, bi te jaz povabila, ma verjetno sem na drugem koncu Slovenije… Upam, da dobiš družbo.

Mogoče če napišete vsaj iz katere regije ste, se pa najde kdo, ki bi vas povabil k sebi 😁

Iz kje pa ste? Koliko ste stara?

Od kod pa si/ste?

Od kod pa ste? Poskusite poiskati kakšna društva

Fajn bi bilo, da bi pustili kak kontakt. Bi vas ljudje lahko direktno kontaktirali. recimo meil ali telefonsko številko. Lahko se obrnete tudi na humanitarček. vam bodo z veseljem pomagali. pa tam ni treba dart nekega osebnega kontakta v javnost vejo samo ini. in tisti ki se potem odloči dobi kontakt pri humanitarčku.
http://www.humanitarcek.org

Pozdravljena. Iz katerega konca ste pa? Ko nekaj takega preberem me kar srce zaboli? Koliko si stara? Dobro je povedala punca pred mano… Mogoce imate kaksno prijateljicoo?? 🙁
No, tezko je res, vcasih je zivljenje prevec kruto…

Email?

Iz kje ste
Vas povabim jaz

Z veseljem ste vabljeni pišete lahko na
[email protected]
Majda

New Report

Close