Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja DOBER DEODORANT IN ZNOJENJE

DOBER DEODORANT IN ZNOJENJE

Živjo punce!

Prosim vas za nasvet, za moj problem. Namreč, kar fejst se znojim, pa me zanima, kateri je po vašem mnenju dober deodorant, ki dolgo obdrži vonj in ki ne pušča madežev na obleki. Jaz sem si že kar nekaj pulijev uničla z belimi madeži,ki se ne dajo odstranit.

Saj vem, da je v naših trgovinah ogromno deodorantov, tudi jaz sem jih kar nekaj poskusila, ampak to ni to.

Prosim vas za vaš strokovni nasvet, kaj ve uporabljate, s čim se borite proti vonjavam in “švicu”?

Lepo se imejte!

Zivjo!

Sem imela tudi te probleme. Zdaj moram reci, da uporabljam ene par stvari:

Fa 24h deo gel – invisible – green tea
Fa 24h deo clear gel – spring flower
Just – slezenovcev Roll on
Just – deo spray

In je vse super:)

LP

Tanja

Nova Tanja!

Toliko sem že slišala o Justu. Kje pa se nabavljajo ti izdelki?
Hvala,
Bouha

Že leta uporabljam le en deodorant. Prej smo ga kupovali v avstriji in italiji, sedaj pa ga dobim v Mullerju. Imenuje se MUM in je kar se mene in moje družine tiče daleč najboljši. Cena je podobna kot za vse deodorante, zaleže pa trojno.

Bouha… dobi se preko zastopnikov….

pisi mi na [email protected]

Tanja

Vichy je preverjeno odličen. Justovih sicer še nisem probala, ampak glede na kvaliteto ostalih izdelkov je sigurno v redu.

Tripple dry…..edini deodorant, ki je za moje pojme vreden svojega denarja. Dobiš ga pa v DM-u (stane cca. 1.300 sit).

Jaz pa že dolgo časa uporabljam Fenjal, ki se dobi v vsaki trgovini – lepo mi diši, ne pušča madežev, in je eden redkih deodorantov, ki mi dejansko drži 24 ur ali več, ne da bi se poznal vonj po “švicu” 🙂 (kar se mi sicer ob uporabi drugih deodorantov lahko hitro zgodi).

Lp

************************************************************** <http://robika.moj-album.com> <http://robertam.blogspot.com>

Dobro jutro,

mi pa prisegamo na naravni “kristal”, ki se ga dobi v Sanolaborju (mislim pa da tudi v D&M). Je v obliki kamna, v kosu, samo da je tako zbrušen da ne praska. Je popolnoma brez vonja in naraven, deluje pa neverjetno! Nisem verjela, dokler ga nismo preizkusili tudi na moškem delu družine. Npr.: odrasel moški, ki se zelo poti, se zjutraj po tuširanju namaže s kristlom in po celodnevnem fizičnem delu in to v poletnih mesecih ne oddaja popolnoma nobenega vonja in flekov ni. Res super. Je pa cena cca. 1000 – 1500 (odvisno od firme), ampak naj te to ne odvrne, ker ga lahko imaš za celo leto, če ti ne pade dol in se razbije.

Lep pozdrav, Jakica

Vichy- se strinjam!

Deo Kristal. Naraven kamen, ki ga zmočiš s hladno vodo in se namažeš. Je nevtralen, tako da lahko uporabiš še parfum in brezbarven, ne pušča madežev. Mislim, da je okrog 3000. Imam ga vsaj 3 leta pa ga še pol nisem porabila. Preveri. Težko verjamem, da ne bo deloval.

manca

Kristal je res zakon,tudi MUM sem uporabljala dolgo casa.zdaj uporabljam kristal,ki ga zmocis pod vodo in se namazes.je nevtralen,brez vonja tako,da lahkose vedno naneses en sloj kaksnega deodoranta,ce zelis prijeten disec vonj.Jst si na kristal se namazem z nivea rolo za obcutljivo kozo in je res prijetnega vonja.Je zelo nezen.Upam,da smo ti kaj pomagali in da bos nasla primeren deo.zase.LP

Nisem brala vse pošte, ampak vseeno svetujem: Deo stick ( dobiš ga v DM in včasih v Centromerkurju).
Pred leti sem imela nek pregled na Onkološkem in mi je zdravnica svetovala ta deodorant ( baje ti lahko običajni lahko ” zapackajo” bezgavke).
Od takrat dalje uporabljam samo to. Poskusite.Jasna K napisal:

> Živjo punce!
>
> Prosim vas za nasvet, za moj problem. Namreč, kar fejst se
> znojim, pa me zanima, kateri je po vašem mnenju dober
> deodorant, ki dolgo obdrži vonj in ki ne pušča madežev na
> obleki. Jaz sem si že kar nekaj pulijev uničla z belimi
> madeži,ki se ne dajo odstranit.
>
> Saj vem, da je v naših trgovinah ogromno deodorantov, tudi jaz
> sem jih kar nekaj poskusila, ampak to ni to.
>
> Prosim vas za vaš strokovni nasvet, kaj ve uporabljate, s čim
> se borite proti vonjavam in “švicu”?
>
> Lepo se imejte!

Rexona cotton dry! Drži 2 dni, če je treba, ni pa najboljši za črne stvari, to pa drži. Ampak meni se vse lepo opere, namažem z Astonishem proti madežem, kot recimo zapackane slinčke od tamalge in gre tudi na 40 lepo ven.

Pri meni vse, kar je za namazat, odpade, ker dobim takoj – v 2 urah- alergijo! Psssss-pssss, samo to gre.

Lep pozdrav. Mene pa zanima kje se ga da kupit? Hvala.
Mojca

Kristal že 10 let. Brez vonja in zato pri športu ni neprijetnih vonjav, pa še svoj najljubši parfum lahko uporabljam, česar prej pri uporabi različnih deodorantov nisem mogla. Imam kar občutljiv nos in sem še tako nevtralne deodorante in rool-on vedno vonjala.

Joj, včeraj sem zamočila: zadeva se imenuje Deo kristal in ne stick. Sorry.katarina12345 napisal:

> Nisem brala vse pošte, ampak vseeno svetujem: Deo stick ( dobiš
> ga v DM in včasih v Centromerkurju).
> Pred leti sem imela nek pregled na Onkološkem in mi je
> zdravnica svetovala ta deodorant ( baje ti lahko običajni
> lahko ” zapackajo” bezgavke).
> Od takrat dalje uporabljam samo to. Poskusite.Jasna K napisal:
>
> > Živjo punce!
> >
> > Prosim vas za nasvet, za moj problem. Namreč, kar fejst se
> > znojim, pa me zanima, kateri je po vašem mnenju dober
> > deodorant, ki dolgo obdrži vonj in ki ne pušča madežev na
> > obleki. Jaz sem si že kar nekaj pulijev uničla z belimi
> > madeži,ki se ne dajo odstranit.
> >
> > Saj vem, da je v naših trgovinah ogromno deodorantov, tudi
> jaz
> > sem jih kar nekaj poskusila, ampak to ni to.
> >
> > Prosim vas za vaš strokovni nasvet, kaj ve uporabljate, s
> čim
> > se borite proti vonjavam in “švicu”?
> >
> > Lepo se imejte!

Zagotovo v DM ali Mueller. Pa tudi v drogerijah in lekarnah najbrž.

manca

Živjo !

Tudi meni je Rexona najboljša.

lp

New Report

Close