Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Čestitke za Varno hišo-ZAHVALA

Čestitke za Varno hišo-ZAHVALA

Naše čestitke za Varno hišo so se pričele kupčkat…zato sem odprla tole temo, kjer bom sproti dopolnjevala spisek tistih, ki ste za Varno hišo prispevale svoje čestitke…še enkrat vsem HVALA!

Število čestitk:84

Mamči
Stanka
Natka
Moi
Hali
Pepelka
Vidka-pitka
Florjan
Mateo
Dreja
Pika-slika
Mici
Suzy1
Dodo
dd
Darling
Fikus
Kaja75
Titi

Pošlji oblikovano (20-12-05 15:52)

No pa se kupček veča…vsem , ki ste in še boste poslale čestitke HVALA!

Mogoče sem temo spregledala ali še nisem dovolj dolgo tu. Lahko samo v par besedah poveš zakaj se gre? Naj bi prispevale doma narejene čestitke, ki jih boste odbnesli v varno hišo, ali prodali in z izkupičkom pomagali varni hiši?

Mamči, koliko jih mora biti?

Da vem, koliko jih prinest…. danes zvečer bo čas 🙂

Ja takole je, sem danes govorila z ga. Ljubo, ki je oskrbnica Varne hiše…

Ker nimajo možnosti prodaje bodo čestitke kar ponucale varovanke za pisanje svojim sorodnikom(ga. Ljuba je rekla:”hvala bogu imamo veliko dobrotnikov…in tudi tem se bomo lahko letos zahvalile na tak način, da jih bomo presenetile ob teh prazničnih dneh z vašimi unikatnimi čestitkami).

Atenka je dala super predlog (odveč ima namreč voziček za dojenčka)-kar je tudi bil povod za malo daljši pogovor z ga. Ljubo…namreč varovanke bi potrebovale tudi ženska in otroška oblačila, kako kozmetiko, posteljnino, zavese…predvsem pa bi se razveselile kakih naših izdelkov, ki bi jim omogočili narediti sobico “bolj domačo”. Če ima katera od vas karkoli od zgoraj naštetega odveč, naj se mi javi na mail in ji bom dala kontakt od ga. Ljube…pa se boste potem same zmenile za prevzem.

Se mi je pa ga. Ljuba vsaj 5x opravičila, ker bo ravno v soboto 1 v tem letu peljala svoje varovanke na gledališko predstavo (so jih povabili v Dramo) in se pri nas na srečanju žal ne bo mogla oglasit…

… ga. Ljuba vsaki ustvarjalki posebaj zahvaljuje za njen trud in vam želi, da se vam vsa vaša dobrota vasaj 2x povrne .

PS:sem dobila danes še 5 čudovitih čestitk za Varno hišo od Pepelke-Hvala ti!

Pošlji oblikovano (15-12-05 14:09)

Torej lahko tudi jaz pošljem kako čestitko?

Ja seveda, če imaš željo pomagat…si več kot dobrodošla!

Jaz sem se z njo že dogovorila za prevzem vozička in nekaj oblačil, ki jih je naš 4 letnik prerastel.

Pa kakšno voščilnico in izdelek bom tudi priložila.

Ej, Atenka super…

jaz bi tudi kaj našla med oblačili in igračami…kam ti to pošljemo…lahko mi na mejl odgovoriš

lp

mihana

Mihana sem se ti oglasila…

Eni ste se pa orng izkazal..Florjan, Vidka-pitka in Mateo…HVALA!

Jaz sem jih dala danes na pošto, jutri bodo pri tebi.

<http://pika-slika.moj-album.com/>

Vse zate (do kolen v golaž, le če je topel) in če je še za kakšno ‘štengo’ proti nebesom, toliko bolje!

Lep pozdrav.

Vidka Pitka ******************************************** http://www.mojalbum.com/vidka-pitka

Pitka če boš tako pridna ti bo šteng do nebes zmanjkal…se bodo pa varovanke Varne hiše gotovo razveselile naših voščilnic-so vse tako lepe…

Ej Pika slika-se z ga. Ljubo dobim šele v ponedeljek…tako, da imaš še čas…

Punce ve ste pa od hudiča…do sedaj se skoraj nobena ni držala navodila:)))lol vse pošiljate po cele pakete voščilnic…HVALA, HVALA…in še enkrat HVALA!

Je katera videla število zbranih voščilnic?

Pa vstopnine na srečanju še pobirat nisem začela:)))lol

ZLATE STE!

Evo skupaj smo za enkrat zbrale 80 čestitk…večina nas je dodala v škatlo tudi svoj novoletni okrasek (tistega, ki ga v swapu dobiš nazaj)…tako, da je v škatli za enkrat tudi 12 novoletnih okraskov…

Hvala vsem udeleženkam v imenu varovank Varne hiše.

Jaz sem danes spakirala voziček in premajhna zimska oblačila od našega 4 letnika.
Dodala sem tudi darilce, ki sem ga naredila sama.

Pa še Poldka mi je dala ogromno igrač in nekaj oblačil.

Vse skupaj bomo jutri izročili gospe, ki skrbi za Varno hišo.

Ej ste se pa zorganizirale…Atenka in Poldka bravo…. bo kar držalo kar pravi Fikus: vse ste same fejst bejbe!

A sem prepozna? Čestitke sem poslala danes.

LP

New Report

Close