Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Fantov rojstni dan

Fantov rojstni dan

Ja, večno vprašanje: kaj kupiti?

Skupaj sva 7 let in kmalu bova začela skupaj živeti in ustvarjati družino.

Rada bi mu podarila kakšno dobro knjigo…. recimo lani sem mu “Hura, očka bom” – bolj za šalo kot za res, ampak jo sedaj vseeno že drugič bere in je navdušen.

Nisem pa za darila kot so parfum, pulover, in podobno.

Ima kdo kakšno idejo kaj mi še preostane? ;))

….tajsko masažo.

Neka znanka je za svojega fanta, kupila belo posteljnino, potem pa gor narisala kljucne trenutke v razvoju njune zveze (ko sta se spoznala, ko sta se prvic poljubila…) ali pa simbole, stavke, besede, ki so zanju pomembni. Ce rada ustvarjas…

Pu

Jaz pa bom samo malo pridala nekaj k tej krasni ideji Pu. Dobijo se flumastri za tekstil v raznih barvah. Z njimi lahko napišeš vse to na posteljnino ali narišeš in ko končaš vse to prelikaš z vročim likalnikom in zadeva je pralna tudi nad 60 stopinj C, pa bo ostalo za večno gor. Sem že preizkusila in deluje.

Medveek Pu

To darilo je verjetno bolj primerno za kakšne res posebne priložnosti(okrogle obletnice,….), ampak vseeno ti bom povedala, kaj sem jaz letos dobila za rojstni dan: skok s padalom (v tandemu, seveda). Res nekaj posebnega, najlepše darilo, kar sem ga kdaj dobila.
No, mišljeno je bilo samo kot ideja za vse, ki želite podariti nekaj res posebnega.

če rad kuha kakšno knjigo od jamieja..

ali pa mogoče kamsutro:))

sama tudi nimam idej drugače.. če mu kupim hura očka bom ga na mestu zadene kap!
verjemi:>

New Report

Close