Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! gostišča v Kamniku

gostišča v Kamniku

mož si želi zabave ob 40.rojstnem dnevu.Ali kdo ve povedati za kakšno dobro gostišče blizu Lj. ali celo v Kamnku,kjer bi najeli ansambel in bi se ljudje veselil eno noč?Ali kdo ve za kakšen dober ansambel?
Vesela bom vsakega predloga!
POzdrav

V smeri proti volčjemu potoku je gostišče KOVAČ ALI STARI KOVAČ (NE VEM VEČ TOČNO).Tam sem bila pred leti, imeli smo pogostitev za birmo. Bila sem zelo zadovoljna. Ponujali so štiri različne menije nedeljskih kosil, pa tudi cene so bile zmerne.
LP

Jaz sem bila letos povabljena na poroko, ki je bila v Kamniški Bistrici gostišče Pri Jurju, je tak kot planinski dom, hrana je bila zelo dobra, ansambel pa mislim, da so celo oni pomagali izbrati. mislim, da so tudi na internetu, če pa vas zanima lahko vprašam kolegico, če še ima telefon od njih

Priporočam ti Žagarski vrh pri Javorju. Je blizu Ljubljane in je krasen razgled na celo Ljubljano in bližnje in daljne hribe.Prej se je treba zmenit in naročiti.Hrana je zelo dobra, je zelo domače in prijetno in tudi zaigrajo, tako, da boste lahko tudi plesali.Če te še kaj zanima mi odpiši in ti bom rada dala telefon od njih.

Lep pozdrav

Marjana

Kaj pa Jamarski dom na Gorjuši pri Viru? Vedno smo bili tam zadovoljni, pa še super ansambel imajo.

Imaš pa tudi gostilno Kovač na Količevem prostora imajo za 100 oseb in tudi poskrbijo za ansambel!

pozdravljeni!predlagam vam gostišče Repansek v Homcu-prijazno,domace in duo Plahutnik.na tej lokaciji smo imeli ohcet in bilo je super.anamarija napisal:

> mož si želi zabave ob 40.rojstnem dnevu.Ali kdo ve povedati za
> kakšno dobro gostišče blizu Lj. ali celo v Kamnku,kjer bi
> najeli ansambel in bi se ljudje veselil eno noč?Ali kdo ve za
> kakšen dober ansambel?
> Vesela bom vsakega predloga!
> POzdrav
>

Kaj pa Planinski orel v Stahovici pri Kamniku? Hrano imajo odlično, ambient pa je tudi zelo lep.
Morda pa gostišče Goričan na Duplici pri Kamniku…
Kot vem se je pravkar odprlo tudi gostišče na Starem gradu nad Kamnikom, kjer bi bilo vredno preveriti kaj ponujajo. Lokacija je odlična, ostalo pa mi je še neznano.
Lepo se imejte, kjerkoli že boste.

lp, A

Gostilna Čiber v Tuhinjski dolini. Tam smo praznovali roj.dan, bilo ne neverjetno poceni in zelo okusno.

manca

New Report

Close