Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Žalovanje in slovo Park zvončkov – odstranitev stvari

Park zvončkov – odstranitev stvari

V vednost, da je v Parku zvončkov na tabli naslednje obvestilo:

” Obveščamo vas, da je bil 9.7.2012 sprejet Odlok o spremembah in dopolnitvah Odloka o pogrebni in pokopališki dejavnosti (Uradni list št 53/2012), ki na pokopališkem oddelku za raztros pepela ne dovoljuje polagati nobenih stvari, razen cvetja in sveč za na to posebej določen prostor. V zvezi s tem vas prosimo, da drugih stvari ne prinašate na ta prostor in svoje že prinesene stvari sami odstranite do 30.9.2012,ker jih bomo v nasprotnem primeru, po preteku tega roka, primorani odstraniti mi. Hvala za razumevanje. Žale Javno podjetje dd.”

BREZ BESED!!!!!

Pa kaj a zdaj še žalovati ne smemo več kot si želimo,da si pomagamo čez bolečino!!!!Tega enostavno ne smemo dopustiti,upor takoj,!!!

Sem bila v Parku nzvončkov. 2 dni nazaj. Tam bomo konec meseca prisostvovali raztrosu našega , na začetku meseca umrlega malčka. Vse igračke so tam, rožice, svečke. Čeprav mojega malčka še ni tam, sem nesla belo vrtnico in dve svečki. Eno za mojega Lukasa, drugo za vse ostale angelčke, da ga bodo radostno sprejeli medse.

New Report

Close