Najdi forum

moji mami NADI VELEPEC v spomin

Dragi,

vsem, ki ste izgubili svoje bližnje izrekam sožalje.

V spomin moji mami Nadi pa pozdrav v večnost.www.youtube.com/bbcenta

tudi tebi iskreno sožalje ob izgubi mame, moja mama je umrla pred 3 meseci, in čedalje bolj čutim to izgubo, še posebej zato, ker je umrla ponoči v spanju, nepričakovano..kar me žre je to, da se nisem imel možnoati posloviti od nje,..želim si in upam, da je njena duša našla mir,..počivaj v miru draga mama

Dragi advokat,

hecni avatar oz. ime – umreti v spanju, umreti brez zavesti…-vsekakor je prehod. Posloviti se, zakaj? Tako in tako je mati, ki nas je rodila, mi sami-a res je, da vse zahteva svoj čas.

Želim Vam, da svojega preživite v ljubezni.

Hvala za vaš odziv.

Mir in vse dobro BBC

Moja babica je zaspala 7. 2.2010….Sožalje bbc in lep prispevek….

Dragi slavček,

moje sožalje in naj tvoja babica počiva v miru.

Vse dobro ti želim in notranje moči ter ljubezni.Ostani v cvetju, kot bi dejala moja mama Nada

Tvoja smrt boli, mama moja kje si?

Draga bbc!

Kratko, jasno pa tako boleče vprašanje. Tudi jaz se sprašujem za mojega očeta.

Mislim nate,
Lidija

26.avgusta bi imela 80.let – moja draga mama Nada. Želela si ob tej obletnici pripraviti prav posebej slovesno praznovanje,,,In bo, na Slivni – skupaj, do konca vseh časov. V mojem srcu si!

Vsak val je morje…združeni do konca vseh svetov in časa

Na zemljo se spušča noč, lučke v daljavi mi govorijo o življenju, ki se skriva za temnimi sencami. Ne vidim ljudi, predaleč so, pa vendar vem, da so tam. Tudi tebe ne vidim, pa vendar vem, da si nekje. Misel nate mi napolni srce s toplino in nežnostjo…..

Za vse naše angelčke!

Iz roda v rod duh išče pot
sled spominov in spoznanja-
v življenju je pomembna le ljubezen bezpogojna…

Sprejeti dano in s srcem doumeti
da v tišini, temne noči,
pričakaš novo jutro.

Mati-prva in zadnja misel…moja Nada…večnost v nama

New Report

Close