Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Žalovanje in slovo kaj je sploh blo z cvetnko smrdetko?

kaj je sploh blo z cvetnko smrdetko?

Se opravičujem? Mogoče preveč sprašujem?
Sledim temu forumu in me zanima zakaj se je šlo v zvezi s Cvetko smrdetko?
Nisem nič takega zasledila. Mogoče sem spregledala? Ali je pa že zbrisano?

Lep sončen dan!

Ja, je že zbrisano. Pošlji mail, pa ti povem, nočem, da je napisano tukaj.

Tudi mene zanima kaj je bilo s to Cvetkosmrdetko.
Moj e-mail: [email protected]

hvala

Tudi mene zanima.

[email protected]

hvala

Punce lepo prosim ne spraševati kaj je bilo tako čudnega. Lahko verjamete, da se je navedena izmišljena oseba resnično neprimerno obnašala na forumu.

Draga Karmen – fafa,

daj ne puščaj službenih naslovov na forumih!!!!!

In zakaj ne?

Mimi

Tudi mene zanima, zakaj ne?

lp

To je bil le nasvet ene in nič drugega. Včasih si lahko po nepotrebnem v službi nakopljemo težave. Ko pride enkrat do “lova na čarovnice”, jim vse pride prav…… Sama s službenega računalnika sploh ne sodelujem na forumih. Že večkrat smo dobili “obvestilo”, da nas kontrolirajo. Službe pa ne visijo ravno po drevesih. Mislim, da je vseeno bolje, da si odpreš zastonjkarski email naslov.

Lp, Taja

Fafa, ti je že Taja napisala, zakaj ni dobro, da se z imenom in priimkom, pa še dokazom, da si v državni službi, pojavljaš na forumih. Meni je vseeno, saj te ne poznam, ko pa bo to slučajno videl kakšen, ki te pozna, pa bodo takoj govorice in čvekanja okoli, kako ti s službenega računalnika po forumih brskaš. Saj verjamem, da ob 17.55 nisi bila več v službi (ali pa tudi, kaj vem), ampak jaz zase vem, da bi raje videla, da se kaj takega o meni ne bi govorilo v javnosti. Prehitro to lahko izve tudi kakšen nadrejeni in imaš potem po nepotrebnem sitnosti.

Nič slabega nisem mislila, le opozoriti sem hotela, da je včasih dobro biti malo previden.

Pa lep dan, Ena

Draga L.,

Tudi jaz bi rada prebrala izvorno sporočilo cvetke smrdetke.

Hvala, Miki

Ne obremenjuj se po nepotrebnem in ne sprašuj; malo več takta, saj človeku ni potrebno prav vsega vedeti, kajne.

New Report

Close