Najdi forum

za cvetko smrdetko

Si pomilovanja vredna (ali pa vreden).
Ne verjamem, da Bog obstaja, ker če bi, ne bi dovolil, da taki kreteni in primitivci kot ti tlačijo to našo zemljo.

Cvetka, nalašč nisem pobrisal tvojega sporočila, da mi nihče ne bo moge očitati, da sem nekoga po krivici prijavil, ker je žalil in namigoval na zlobna dejanja.

Takšne ljudi jaz ne morem sovražiti, ker se mi samo smilijo in Bog ne daj, da bi imel ti kdaj takšno težavo v življenju, ker ti bo ta forum še kako prav prišel.

Lahko se opravičiš za svoje obnašanje in naj imajo ostali občutek, da si se tudi iz tega kaj naučil, kajti v nasprotnem primeru…….

Res sem žaslotno jezen, nad takimi izjavami in osebki, da kar ne vem kaj bi naredil.

Se pa vsem prizadetim opravičujem jaz in obljubim, da se bom vedno trudil, da bi se kaj takega dogajalo čim manj.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož, hvala.

Predlagam, da na takšne poste, kot so posti Cvetkesmrdetke sploh NE odgovarjate. Primož pa naj le pobriše zadevo. Zafrustriran-a Cvetkasmrdetka samo uživa v tem.

…tudi jaz sem enakega mnenja kot Taja. Brezsrčnež-nica uživa v svojem packanju.
Naj vas ne prizadane – saj ni vreden-na, da sploh komentiramo sporočila.

Primožu pa najlepša hvala in lep pozdrav,Sabrina

Ne samo, da pobrišem, mislim, da ne glede na starost osebka, je v takem primeru potrebno nekaj konkretnega narediti.

pravila so in če se jih noče držati, se bomo pa drugače pogovarjali.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Pa kljub temu bi bilo prav, da tisto sporočilo zbrišeš…

Tudi sama menim, da si taka sporočila zaslužijo koš vključno z drugimi ukrepi!
LP Andreja

Ne morem verjeti,da obstajo takšni brezsrčneži na tem svetu.

New Report

Close