Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija utrujenost po vrnitvi

utrujenost po vrnitvi

Pozdravljeni!
Pred nekaj dnevi sem se vrnila iz Amerike, kjer sem bila štiri tedne. ZDaj pa bi samo spala. Zjutraj sicer normalno vstanem, toda popoldne moram obvezno spat za tri, štiri ure in nato grem spat po prvi ali drugi uri zjutraj. Vem, da me verjetno muči tudi premik ure, toda vedno sem tako utrujena čez cel dan.

Tudi po moji oceni je smiselno najprej pomisliti na porušen bioritem. Počakajte še nekaj časa.

Če bi utrujenost kar trajala, bi bilo pomembno vprašanje, ali je to edina težava ali pa je povezana tudi s kakšnimi bolečinami. V slednjem primeru vsekakor vprašajte za nasvet zdravnika.

LP,
Veronika

Pripis :
Lahko si preberete tudi sestavek v avgustovski reviji Zdravje, z naslovom :
“Stalno sem utrujena”

LP!

Hvala za odgovor!

Trenutno je to ena težava, da sem utrujena in brez moči. O bolečinah ni kaj govoriti. A to ni prvič, da sem utrujena. Moje življenje je namreč sicer zelo hitro, tempo dela in vsakdanjika je hiter in stresen. Ko pridejo dopusti, pa je spet problem, ker se ne znajdem. Toda moje počitnice v Ameriki pa so bile res spet aktivne in s tempom.

Peta, da se jaz dodam nekaj k tvojem problemu. Praviš, da imaš tempo življenja hiter in tempo počitnic tudi. Se ti ne zdi, da bi bilo pametno poskusiti spremeniti tempo počitnic (ali življenja). Prehitro se kuriš, bi rekel po domače. Poskusi, tudi sam imam s tem trenutno težave.

Ne čudite se, kajti Amerika je najdalj od zdrave soli, zato ste se tam “podsolila” še bolj kot ste že sicer, kar sklepam iz vaših izjav.
Preberite knjigo RESNICA SOLI, ki je objavljena na forume TRENING, OBLIKOVANJE TELESA.

Pozdrav
Stane

New Report

Close