Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija VERJEMITE, DA SE LAHKO POZDRAVITE

VERJEMITE, DA SE LAHKO POZDRAVITE

Tak naslov sem izbrala, ker je za ozdravitev potrebno trdno prepričanje, da se lahko pozdravimo. To je vedno prvi korak na poti samozdravljenja.

Danes sem si v knjižnici sposodila knjigo, o kateri sem že pisala in jo priporočam vsakomur, bolnim, zdravim, tistim, ki imajo otroke in posebno tistim, ki prisegajo na klasično medicino in alternativnih metod zdravljenja ne marajo. Pa tistim, ki ne najdejo dobrega zdravnika in tudi tistim ki so s svojim zdravnikom zelo zadovoljni. Posebno pa tistim ki obupujejo nad svojim zdravjem in jih nihče ne spodbuja.

Moj prispevek z datumom 20.8.2014. o knjigi Dr. Lissa Rankin, “Z umom nad medicino: Znanstveni dokaz da se lahko pozdravite sami. Zapisano po video posnetku, kjer zdravnica govori o svojih izkušnjah in svoji knjigi: http://med.over.net/forum5/read.php?105,7997470

Iz Knjige:

1. korak samozdravljenja: VERJEMITE, DA SE LAHKO POZDRAVITE
Nekje je tale stavek: “Vabim vas da odprete svoj um. Spremenite svoje prepričanje. Naredite prostor “nemogočemu”, saj nikoli ne vemo, kakšni čudeži se lahko zgodijo.

In nekje na strani 100 piše: “S svojimi mislimi se lahko sami pozdravite. To, da um zdravi telo, ni nikakršna novodobna metafizika, temveč je preprosta fiziologija….

Breda

New Report

Close