Najdi forum

Že nekaj časa imam slabo počutje omotice predvsem ko stojim na mestu pritisk nizek 90/50 utrip tudi do 140 na nagibni mizi odkrili tahikardijo.Obiskala sem kardiologa ki mi jepredpisal zdravilo concor cor ker se mi je po teh zdravilih pritisk še znižal sem dobila procolaran po teh zdravilih me boli želodec.Ali se dobi še kakšno drugo zdravilo ki ne zniža pritiska.Na ekgu so.mi odkrili levi prednji hemiblok.Kaj bi to bilo ali je lahko kaj v povezavi z mojim slabim počutjem omotico hvala lp.

Pri ljudeh, ki imajo nizek tlak in so zdravniki s pregledom na namizni mizi izključili organske spremembe, ki naj bi bile krive za nastop omotic, bolnikom priporočamo zdrav način življenja, nekajenje, zadostne nočne počitke, izogibanje stresnim situacijam in redno gibanje. Zelo koristijo polurni sprehodi, delno s pospešeno hojo 5 – 6 krat na teden. Ugotovljena sprememba v EKG pri normalnih dnevnih telesnih obremenitvah ne povzroča zapletov. Ker ste napisali, da vam Procoralan povzroča težave v želodcu, skušajte ga nadomestiti z blagim pomirjevalom (na pr. tablete Persen, ki so v prosti prodaji).

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close