Najdi forum

Krvnj izvid

Spoštovani,

Zaradi migren sem bila pregledana pri nevrologu,poslsl me je na odvzdm krvi,en del v Ljubljana za revmatološke preiskave,katerega še čakam.
Izvidi do sedaj so:
K PDW 71,8
eritrociti 5.28
KMCV 77
K-mikrociti 4,5

Zanina me,kaj pomenijo vrednosti? Hvala

Če imate obrazec laboratorija, v katerem je bila opravljena preiskava krvi, je iz njega razvidno, da je pri vas prisotna slika prevladujočih manjših rdečih krvničk in njihova razporeditev je v široki krivulji. Indiciran posvet pri izbranem zdravniku.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Če imate obrazec laboratorija, v katerem je bila opravljena preiskava krvi, je iz njega razvidno, da je pri vas prisotna slika prevladujočih manjših rdečih krvničk in njihova razporeditev je v široki krivulji. Indiciran posvet pri izbranem zdravniku.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Hvala za odgovor. Potem moram obiskati osebnega zdravnika? Kaj pa pomenijo to, kaže na kakšno bolezen, slabokrvnost? Železo je drugače normalno, vrednost 21.

Hvala za vaš čas in lp

Zanima me še, če je možno da imam zaradi teh krvnih izvidov občasno hitro razbijanje srca?

Vaš sedanji krvni izvid nima vpliva na srčni ritem. Vsekakor menim, da bo indiciran posvet pri hematologu, če se krvni izvid ne bo zboljšal. Srečno.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovor že poslan.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Odgovori so že bili poslani.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close