Najdi forum

Znaki nosečnosti

Pozdravljeni,

velikokrat sem prebirala na portalu o prvih znakih nosecnosti in podobno. Zadaj pa mene zanima, ker se nisem opravila nosecniskega testa, ker se mi zdi prehitro. Brez zascite sva imela spolni odnos 15.3. nekaj dni po tem me je mocno zacel boleti trebuh podaj, kot da bom dobila M. Doti pa me boli tudi hrbet in prsi. M pa bi morala dobiti 31.3. Zanima me ce naredim zdaj test ze lahko pokaze pravilne rezultate in ali so to znaki nosecnosti? Hvala za vase odgovore in razumevanje.

Kopiram z ene spletne strani, če do sedaj še nisi prejela odgovora:

Večina žensk naredi nosečniški test takrat, ko jim izostane oziroma zamuja mesečno perilo, saj je odsotnost menstruacije eden izmed znakov, da je morda prišlo do nosečnosti. Tiste ženske, ki nosečnost načrtujejo in se je veselijo, pa se pogosto odločijo, da bodo test naredile že pred tem. To je mogoče že približno sedem dni po oploditvi oziroma približno štiri dni pred pričakovanim nastopom menstruacije (pri rednem, 28-dnevnem ciklu), vendar takrat nosečnost pokažejo zgolj najbolj občutljivi testi, ki zaznajo že najmanjšo prisotnost hormona hCG. Kako vemo, kdaj je test tako natančen? Izbrati je potrebno test, pri katerem je na embalaži zabeleženo, da zazna že majhno količino hormona: nosečniški testi imajo občutljivost od 10 do 40 mlU/ml, in nižja kot je številka, bolj so občutljivi, kar pomeni, da tudi prej pokažejo nosečnost.

srečno

A je možno da zanosis če je tvoj partner samo v spodnjem perilu Ti pa brez?

A je možno da zanosis če je tvoj partner samo v spodnjem perilu Ti pa brez?

Ne. Kako bi lahko? A sploh veš, kako do zanositve pride?

New Report

Close