Najdi forum

Začni se imeti rada,potem bo vse ostalo enostavno!

Pozdravljeni,

Pa se spet oglašam. Bila sem nekaj dni na dopustu. Nenehno sem dobivala klice in sporočila, da o mailih ne govorim, koliko me jih je pričakalo. Vroče-hladno. Tako bi lahko opisala vse skupaj. Enkrat je govoril kako me ima rad, da brez mene ne more, potem je bil zloben in grd. Ko sem se vrnila v službo, je bilo neizbežno, česar sem se bala. Poskrbel je, da sva bila skupaj in sama, se me dotikal, bil nežen in spet sem mu nasedla. Stokal je, kako trpi z ženo, spet se mi je zasmilil. Ampak lepi trenutki so bili kratki. Jaz sem veliko na dopustu razmišljala o njemu, o svojem življenju in spoznala, da je res čas, da nekaj naredim z njim. Sramujem se trenutka slabosti, ko sem mu spet nasedla. Ampak tokrat sem bila previdnejša. Vmes sem dala vlogo za razporeditev na drugo delovno mesto. In začelo me je motiti, ko je spet postal posesiven, nesramen in je mislil, da me sedaj, ko me je dobil nazaj lahko še bolj žali in ponižuje. Tokrat sem naredila temu konec jaz. Povedala sem mu, da on ni več moški, katerega si želim ob sebi. zahtevala sem, da mi vrne ključ od stanovanja in me pusti pri miru. Zagrozila sem mu, da če me bo še naprej klical ali iskal kontakt, bom povedala ženi in staršem, tega se je najbolj bal, ker je delal kar so oni hoteli. Vmes sem dobila službo drugje. Še vedno me včasih boli, ko razmišljam o nama. še vedno mi ne da miru in dobivam na dan po 20 ali več sporočil, mailov, enkrat je ljubeč, drugič strupeno zloben. Obtožuje me sedaj, da sem mu samo lagala, da sem ga ljubila, ker če bi ga, ga nebi pustila, da sem jaz vsega kriva, da ve, da ne bom še nekaj časa imela nikogar, potem mi spet govori, naj se poseksam z nekom, da sebi in njemu dokažem, da se lahko,,,,,,, Skratka vse kaže na to, da ima on s seboj strašne probleme, da ne more sprejeti dejstva, da sem ga zapustila. Ampak to ni več moja stvar. navezala sem stik z najboljšo prijateljico, ki me je sprejela brez problemov nazaj, hodiva v kino, v trgovine,,,, Počasi se privajam novega življenja. Svobodnega. Ker ne delam v bolnišnici ampak v ambulanti, imam vse večere in vikende prosto in sem sama sebi obljubila, da se bom začela razvajati s kakim izletom. Trenutno me moški ne zanimajo. Res moram narediti še veliko na sebi. Predvsem pa pozabiti njega in dobiti trdo kožo, da me njegovi klici ali sporočila ne bodo prizadeli. Včasih še zelo boli. Še vedno sem ranljiva. In on to dobro ve, pozna vse moje šibke točke in ker je to študiral zna to izkoriščati. Tega se še bojim. zaenkrat mi pa nič več ne more.

Še enkrat hvala vsem za komentarje in vzpodbudne besede.

Karmela, samo tako naprej!

Odmisli ga, ker ti je dovolj nazorno pokazal, da je pravi psihič. Takih pa se je bolje na kilometer ogniti.

Razvajaj se, uživaj za nazaj, predvsem pa naj se ti ne mudi čisto nikamor.

Srečno.

Karmela, kljub temu da je zate ta korak zelo boleč, UPAM IN ŽELIM DA BOŠ ZMOGLA, lej, če se ne boš imela rada sama, ne moreš, NE MOREŠ pričakovat, da te bo kdorkoli drug imel rad.

Odidi, pusti za seboj, saj boš videla kako bo še tulil, ker konec koncev, čeravno mogoče ti tega ne vidiš, je on od tebe odvisen dooooosti bolj kot ti od njega. Mogoče boš kdaj razumela. Po pisanju sodeč bi rekla, da si ti njemu njegova življenjska energija, na katero lahko bruha svoj gnev in gnev ki mu ga drugi zadajajo, pluva po tebi jezo ki jo nosi v sebi do sebe in do svojega nezadovoljivega življenja.

Lej, ti se lahko dvigneš, saj si vendar začela, lahko delaš v svojem lajfu kar želiš, lahko si danes tu in jutri tam (skorajda no), kaj pa on? On bo še zmeraj v tej nesrečni vezi s to ženo ki ga ne mara in potrč svojim starim, on bo še zmeraj nezadovoljen cepetalec.

Ko se ga znebiš, boš lahko drugače dihala in gledala, pa nehaj res moških, daj si nekaj mesecev reči da niti v tvojo bližino noben ne sme, kaj šele da bi si koga zaželela, prvo naredi korake pri sebi.

Je pa tako dobra in pozitivna novica, upam no da je vse res in da ti bo uspelo! Javi se še da sporočiš. Držim pesti za tvojo moč in lepšo sedanjost ter odprta vrata v normalno prihodnost!!!!

Pozdravljeni,

Nov nick, hvala, res iz srca hvala za trud in odgovore. Saj nočem biti neka cmera, se obešat na nikogar, ampak težko je, ko si takole sam. res bi rada ven iz tega začaranega kroga. Danes je težek dan zame. kamorkoli se obrnem, vse me spominja nanj. Pa še on se trudi, da me spominja nase. Zablokirala sem njegovo številko, pa mi piše ali me kliče iz drugih. Zamenjala sem številko, pa mu ni težko izvedet moje nove. Konec koncev imam služben telefon in moram biti dosegljiva. Ko sem se že malo pobrala, delala na sebi me je spet poteptal. Zasipa me s sporočili in pismi, kjer mi piše, da je že našel zamenjavo zame. Mi opisuje vse gnusne podrobnosti, zraven pa komentira, kako zanič sem bila, kako se je samo igral z menoj, kako že dolgo ni nič čutil, ampak ker sem bila tako neumna in sem mu dovolila, se je kratkočasil z menoj. Ne vem kaj bi rad dosegel. Morda da se mi zmeša. Saj z vsako tako izjavo samo dokazuje, da sem naredila dobro, ko sem ga pustila, ampak tako me boli. Enostavno sem tako na tleh, da ne vem več kaj je res in kaj ni. Kaj naj si mislim. saj bo. Jutri bo nov delovni dan in se bom zamotila. Očitno so vikendi in dnevi, ko imam preveč časa zase najtežji del prebolevanja. Še vedno se, kljub mojim načrtom, preveč zapiram sama s seboj, enostavno ne znam več ven med ljudi. Prepričal me je, da sama nisem nič vredna. Ampak mu bom dokazala, da ni res. tega si želim.

Pokliči ženo,ni treba povedat za vajino vezo,dosti bo ,da mu bo žena povedala,da jo je klicala ta in ta,garantirano se ti bo spravil dol z hrbta..kaj pa misli da je,nikar si ne dovoli da se tako grdo do tebe vede!
veliko sreče in drži se..

Buah kakšen psihični pritisk, še dobro da nisi na pomirjevalih, res… v tvojih okoliščinah in primeru bi jih malo zmoglo.. Ti se samo javljaj.

Ja se strinjam z Monico, moraš obrnit igro, privij ga sama, STORI NEKAJ da boš našla SVOJ mir. Saj pa imaš vendar dosti v svojih rokah… Reči mu tudi, še eno takšno sporočilo kako ima drugo in te ogabnosti in izmišljene prigode strička Marka, boš samo forwardala njegovi ženki vse skupaj, ker se to nje sedaj bolj tiče kot tebe ;). Ali pa kot Monica pravi, POKLIČI domov, reči da si TI in če te vpraša zakaj ga rabiš reči, da je privatne narave. Mislim da bo to dovolj za začetek.

Ima pa smisel, da je on ujel tebe in ti njega, točno kot bi se iskala. Ti labilna in nežna, ranljiva, on ob vsem tem še uničena osebnost do amena, suženj družinskih okvirjev… Jaz v tej povezavi vidim le tebe kot zmagovalko, ker ti si LAHKO pomagaš, on si pa več ne more….

žene so antibiotik za take bakterije-verjemi..kr pogumno,boš imela mir..
da vidimo kako pogumen bo, ko mu žena omeni,čuj lojz je neka mici klicala,pravi da je osebno,kaj pa imaš ti osebnega z mici??kdo pa je ta mici in kaj bi rada od tebe?

Pozdravljeni,

Kar se tiče žene. Ona ga tako podcenjuje in mu pred vsemi reče, da si ni sposoben dobiti ljubice, tako da tudi če bi jo jaz klicala, nebi verjela. In tudi če bu imel on ljubico, je nebi prizadelo, ker ima ona ljubimce in itak sta skupaj samo zaradi premoženja, ker se ona nikoli nebi ločila, z njegove strani pa sta starša tista, ki bi mu branila ločitev. Njegov oče ima tudi mlade ljubice, njegova mama to ve in tolerira. res so čudni, samo nisem jaz pristojna, da bi sodila o temu. S tem, ko bi se vmešala ali jih opozorila nase, bi samo jaz potegnila kratko. Verjemite so zelo vplivni. Danes sem ostala doma, ker sem zbolela. Še sama ne vem od česa. Morda sem v depresiji, pa še sezona gripe je. Bom že poskrbela za zdravje. Po vseh grožnjah in grdih besedah, ki sem jih bila deležna čez vikend. Po vseh podrobnih opisih, kako je seksal z novo, ki je mimogrede njegova podrejena in sva se v prejšnji službi največ družili in prav zato jo je izkoristil, mi je sinoči poslal mail. Sem ga kar skopirala in ga bom prilepila:

Pozdravljena ljuba!

Pošiljam ti poljube, ker te imam rad. Vse bo še v redu. Lepo spi in odpočij se.

Lahko noč

Mislim, da to vse pove. Ko se je naveličal hoditi po meni je spet ljubeč in mi pošilja poljube. In ko ne bom odreagirala, bo spet jezen in užaljen. In tako naprej…

Ah,dej no ženska ! Po tebi bo hodil ,dokler mu boš ti to dovolila.Pa zakaj sploh še prebiraš njegova obsedena sporočila ?Zberi moč v sebi,poskrbi zase in opravi že enkrat s tem psihopatom.

Karmela, oprosti, ampak še dva posta boš napisala, pa bom verjetno prepričana, da si zaslužita eden drugega.

Podpišem pod tole. A sploh veš kaj bi v življenju rada dosegla?

karmela

Se mi lahko javiš preko zasebnega sporočila?

Ker ni registrirana, ne bo šlo.

Karmela,

je že kar nekaj časa od tvoje zgodbe in upam, da si se v tem času pobrala, našla samo sebe in si ustvarila lepše življenje.

Morala pa sem se oglasiti, saj me je ob prebiranju tvojih besed dobesedno prijela fizična slabost in neizmerna žalost. Predvsem zato, ker je to spet zgodba ženske, ki so jo od otroštva naprej učili, da mora biti poteptana, ponižana, razveljavljena, razčlovečena in da si ničesar več ne zasluži. Spet zgodba ženske, ki ne pozna ničesar drugega kot razvrednotenje in sovraštvo do same sebe. Ženska, ki ne pozna občutkov ljubljenosti, da bi se jih lahko oprijela in jih imela s čim primerjati. Zgubljena in poteptana ženska, izredno težko se je izkopati iz krempljev takšne karme Karmela…to zahteva veliko moči, samozavedanja, vetrenja in prevrednotenja, veliko sprejemanja, odpuščanja in predvsem veliko bolečine. Realna slika v ogledalu je v takšnem primeru izredno boleča in ljudje, ki si jih pustila ali celo priklicala v svoje življenje so ogledalo tebe in tvojega življenja. Tukaj ni krivcev in žrtev, to je preprosto in kruto dejstvo, kot je dejstvo, da na nas vpliva sila gravitacije.

To ne govorim zato, da bi ti rekla, da si slaba, ker si dopustila usranetu in parazitu, da si te je popolnoma podredil, ampak zato, da prikažem, da moramo v odraslosti za svoje življenje in svoje odločitve prevzeti popolno odgovornost. In le to je pot k okrevanju in ljubezni do sebe. Lahko bi ti govorila o njem, lahko bi skupaj analizirali njegove besede, maile in dejanja na prafaktorje, prišli bi do ugotovitve, da je psihopat, sociopat, kreten, jebač in prasec, po drugi strani morda, da je revež, ranjen iz otroštva, lahko bi se nama celo zasmilil, lahko bi našli tudi nekaj njegovih dobrih plati…ta miselna nihanja so ti verjetno še kako znana…ampak, ali zares koristijo? V bistvu ne…ker edini človek, s katerim se v takšnem primeru MORAŠ ukvarjati, si TI sama. In pot je trnova, sem izkusila na lastni koži, nagrada pa je neizmerna – dostojanstvo in ljubezen so sebe. Življenje brez podrejanja in svoboda, razširitev energije, izpolnitev ženskosti. Takšni usraneti pa te niti najdejo več ne…sploh jih ne srečaš, kaj šele, da bi se z njimi v kaj spustila…

No, iskreno upam, da sedaj razmišljaš in izkušaš podobno…

nič ni narobe s teboj ,živela si pač življenje ki ti je nudilo veliko lepega ,paravijo pa da čas celi rane.počakaj da srečaš nekoga na katerega boš lahko naslonila rame,tega si tudi jaz želim da nekomu dam glavo v naročje-lp

a ni zanimivo….kaj res ne vejo več kaj POMENI BITI LJUBICA !?

Pozdravljeni!

Danes sem koncno dojela, da tudi moja ljubezen ni bila nic posebnega, pac neumna ljubica in pretkani moski, sposoben hudih manipulacij. Najina ljubezen naj bi bila prvinska, cista, bozji dar.. Kaj jaz vem, kako vse jo je se poimenoval. Jaz pa sem se mu predala, kot se nikomur, mu verjela, ga cutila. Pac zaljubila sem se, potem sem ga pa ljubila.. Zanj bi storila vse, se locila. Mozu sem povedala, kako je trpel in trpi se danes, pa mi je odpusti, zaril glavo v pesek in cakal, da me “neumnosti” minejo. No saj so me. No danes so maske koncno padle in vidim, da je ta silna ljubezen mojega dragega ljubimca, le fasada za zastonj seks. Besede in papir prenese vse, dejanja so pomembna in moj ljubi jih je v dveh letih spacal bolj malo, razen seksa seveda.. Torej, stvar je komplicirana se toliko bolj, ker sva oba porocena z majhnimi otroki. Zavrgel me je kot smet, pred tem pa jasno se dvakrat hudo dobro poseksal. Pustil me je samo, ne glede na to, da mi je bilo receno, da bova celo noc skupaj, kot sva si vedno zelela. No cela noc je bila zelo kratka- celi dve uri, ker on pac hudo trpi, ko more doma lagati. Revcek, kajne?! Fak, kako neumno se pocutim ta hip. V navalu besa sem pomislila na to, da njegovi zeni forvardiram vsa njegova sporocila in bo revcka namesto tople vecerje po dolgem delovniku cakala brca. Pa je brez veze, saj je tudi ona v teh dveh letih marsikaj pretrpela, ko ga je ze veckrat dobila, da jo vara- ukrepala pa ni. Torej ne bom je vznemirjala, itak se zaradi tega ne bi jaz pocutila prav nic bolje, prav nic manj izrabljeno in prav nic vrednejso.. Izjokala bom dve solzi, ce sta mi sploh se ostali, jutri pa grem v nov dan, upam da me bo naprej gnal bes in ne samopomiljevanje. V koncni fazi moram tudi jaz hoditi v sluzbo in biti mama in zena. Je pa hudo in boli za ponoret. Sama sem si kriva, ker sem se sploh spustila v to in tako slepo verjela laznjivcu. Ampak, kar sem si skuhala, to bom pojedla in vsekakor kar me ne ubije, me pac okrepi, kajne?

Nekateri ljudje trpijo brez svoje krivde. Ti trpiš zato, ker si sama za to kriva.

To je pa res neverjetno. Zaradi takšnih “razdiralk” je veliko zakonov razbitih. kaj ni nobenega ponosa v vas??

Lp

New Report

Close