Najdi forum

zastrupili so ga

Starši so hranili potepuškega muca in imeli smo ga vrsto let. K nam je hodil po hrano, vodo, se malo zleknit, včasih pocrkljat. Naj povem, da so ga zavrgli drugi. Sedaj ga ni več, oče ga je menda videl bolanega tavati okoli. Jezo nad njim naj bi stresel besen sosed, ki so ga že mnogokrat prosili, da priveže psa, vendar tega ni storil. Ta pes je zdaj skupaj z drugim poklal pet ovac nekemu kmetu. Ko je ta terjal povračilo stroškov, je ta sosed čisto ponorel, se čudno, sovražno in agresivno obnaša in posledice so tu … Ljudje so resnično zlobni, medtem so se v okolici razmnožile druge (prav tako zavržene) mačke in mi smo postali glavno “zavetišče” zanje – seveda nimamo sredstev, da bi jih vse sterilizirali na lastne stroške. Tipična slovenska “idila”. Brezbrižnost in zloba.

Slovenski vsakdan…

…hudobija, nestrpnost in sovraštvo.

Zelo mi je hudo za muco. Sosedu pa iz srca privoščim peklenski preostanek življenja. – bom še sam malce slovenski.

Obrni se na najbljizje drustvo za zasšcito zivali,tam ti lahko kako pomagajo s sterilizacijo.
Tega je povsod veliko,okoli mene je ogromno brezdomih muc,hisnik jih je lani polovil 15 in najbrz so zelo klaverno koncale,ker je ta lov potekal zjutraj in zvecer.Jaz sem mu letos predlagala sterilizacijo(to so mi svetovali na DZZŽ LJ)muc,ampak on me je ostro zavrnil,da bo to zopet opravil z upravnikom bloka po svoje in naj se ne vmesavam.Drugi stanovalci(razen retkih izjem) so isto proti mackom in komaj cakajo,da jih vse pobijejo.Nedolgo so pet mladickov zastrupil in to tako da so umirali cel dan.GROZA!Za bruhat!A tko je,jaz skrbim za njih kolikor morem z hrano in vodo,nekaterim sem poiskala tudi dom,vendar jih je veliko.Itak me imajo najbrz ze za mal omejeno,ker skoz neki zarad teh zivali okol hodim,jih resujem(ena je zadnic bla hudo ranjena,sem jo na lastne stroske peljala evtanizirat,ker ji ni blo resitve)in hranim.Pa ceprav name vpijejo-ta blok ni azil,bolezni prenasajo itd.Pozvizgam se na njih,prav zarad takih ljudi je toliko zavrzenih psov predvsem pa muckov.Ni ga hujsega kot pogled ene sestradene,trpincene zivali.Vsaj zame ne!

Ma joj. Koliko hudobije. Kok sem žalostna, da je tako.

New Report

Close