Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija zaskrbljena zaradi grla

zaskrbljena zaradi grla

Lep pozdrav!

Pregledala sem vse teme na forumu,pa nisem našla nobene podobne moji,zato se obračam na vas z nekaj vprašanji.

Včeraj zjutraj mi je na desni strani zatekel vrat tako da me boli še za ušesom, ko premaknem glavo me zaboli. Prav tako je cela desna stran občutljiva na dotik. Velikokrat sem bila hospitalizirana zaradi gnojnih angin, vendar sedaj bolečin v grlu nimam, ampak samo zunaj. In ne vem če je tako zatečena bezgavka ali kaj drugega? Kajti ponavadi ko sem imela zatečene bezgavke je bil občutek čisto drugačen. Ali je možno da imam mumps ali kakšno cisto? Stara sem 20 let in imela sem že 10 gnojnih angin v 2 letih.Sedaj jih pa že nisem imela 3 leta.Res je da imam šibek imunski sistem,vendar si ga kljub zdravi prehrani in gibanju ne znam izbolšati. Mandeljev mi niso odstranili.Res ne vem kaj bi lahko bilo narobe,zato vas lepo prosim za vaš nasvet.

Že vnaprej se vam zahvaljujem za vaš odgovor

Spoštovana!

Pri oteklini in bolečini na vratu priporočam pregled pri zdravniku. Najveretneje, da nimate mumpsa, možno je pa cista… Če se stanje ponavlja pride v poštev tudi ultrazvočna preiskava vratu.

LP. drIB.

New Report

Close