Najdi forum

Spoznala sem moškega v življenju s katerim želim preživeti svoje življenje, razumeva se, imam občutek da sma kompatibilna, ujameva se v večini primerov. imam pa težavo: meni družina, uspešen zakon, ustaljenost pomeni vse na tem svetu tega si želim da sem na tem področju uspešna. Oba imava redno službo. Zadeva je pa takšna: jaz družine ali otroka, bivšega moža nimam. On ima propadli zakon in enega otroka. Družino je ustvaril na tradicionalen način: zaročil je svojo partnerko sta se tudi poročila, ustvarla dom, prišel je tudi otrok. Nekaj takšnega si tudi jaz želim. Želja po otroku je obojestranska. Po poroki pa on posebne želje nima. Niti nimam občutka da o tem razmišlja. Ker je pa moja želja po poroki tako močna pa kar ne morem nehati o tem razmišljat. On je rekel da nima posebne želje. Razmišljam da bi ga pustila. Ampak imam občutek, da mi bo žal. Sem pa nesrečna, da ne bom nikoli žena 🙁 Temu primerno sem tudi velikokrat slabe volje ne potrudim se za določene stvari, ne znam pa skriti čustev.. ima ali je imela katero podobno izkušnjo? Kako se je nakoncu razvilo? Je prišlo vseeno do poroke ali nikoli? Žalostna, ljubosumna vse sem 🙁

že to, da mu je en zakon propadel, pove veliko o njem in najbrž ne ravno dobrega.

Najbrž sedaj igra na karto ubogega zapuščenca, ki ga je zlobna žena maltretirala pa varala in zato ima strah pred ponovno poroko……

Najdi si sebi primernega, takega, ki mu boš ti ravno tako pomembna kot on tebi. V tej zvezi namreč ti daješ več kot on in to se nikoli ne konča dobro.

Očitno je malo sebičen. On je svoj show imel, in se mu ne da še enkrat. Malo razmisli če je vredno.

Zakaj ste nekateri ljudje tako težeči s temi porokami? Meni je tudi bivši težil kot ena driska s tem, da me je popolnoma minilo. Ne vem, kaj vidite v tem, da vam je ta dogodek celo bolj pomemben kot sam odnos in ste se pripravljeni raziti samo zato, ker ne dobite te svoje velecenjene poroke. Se je za vprašat, koliko je v vas pristne ljubezni do partnerja ali gojite zgolj ljubezen do porok. Gledate preveč pocukranih Hollywoodskih filmov?

New Report

Close