Najdi forum

Zaradi ljubezni postal brezdomec

mislim da ste v zvezi z narcisoidno osebnostjo. nobena normalna mama se ne bo tako pozvizgala na zdravje otroka. otrok je zaradi slabe prehrane mame sigurno lahko na infuziji saj tudi krce dobi in verjetno joka cele dneve… in tudi prebavne tezave. ze ce se drzis diete za dojenje so problemi da bi pa stalno gresil si pa ne predstavljam.

mogoce bi si nasli kaksno brezplacno pravno pomoc. sigurno se da kje dobit malo pobrskajte po internetu. mi je pa sicer cudno da so vam izrekli prepoved priblizevanja kaj ste ji pa vse grozili? ne spuscajte ne na njen nivo ce se greste taksne stvari morate biti takticni in sami neoporecni. torej nenasilni. csd bi vam moral pomagati ce nimate kam? kaj pa sluzba placa? da si lahko najdete kaksno stanovanje saj nikjer ne pise da morate po vrhu vsega se zenski dat celo placo naj ji csd pomaga in placajte prezivnino. mi je pa malo cudno da ste vi kao ok pa so se vsi organi usmeril proti vam. zdaj al je res sistem tako nepravicen ali pa ste kaj zamolcali. je pa tako da so zenske bolj varovane kot moski saj grozenj zensk niti ne jemljejo resno ker smo kao sibkejsi spol… zenska samo rece da se vas boji in je konec. ce je pa se mala in suhljata pa se toliko bolj.

 

 

 

Imas bpp odaj dobi dobrega odvetnika pa se ta ti bo tesko pomagal k sem v podobni situaciji sam stem da po treh letih hcerka prsla k meni zivet sam kaj znajo zenske in kolko so zascitene pri csd svaka cast na csd kontaktiri me na meal :[email protected]

 

Pozdravljeni, oba s partnerko sva pravnika s skupaj nekaj deset let izkušnjami. Če želite, mi napišite tukaj vas email in vam bova poskušala pomagati po najboljših močeh, če je situacija še aktualna

Ukrepaj takoj! ne cakaj da ne bo spet kaj v novicah, da je mati zanemarjala do smrti otroka.

Csd pa najdi kje drugje, kot praviš tam jo vsi poznajo in ščitijo.

Dober odvetnik in v akcijo.

New Report

Close