Najdi forum

Zapeljala me je ona

Pa saj se znate punce kar lepo pogovarjati,res……..Maca,Urša,Brigita,Jabolko……prepričan sem,če bi šle skupaj na kavo,bi postale prave prijateljice……kar tako naprej,z argumenti in učite se ena od druge……kar pa se izraza LEZBIKA-LEZBIŠTVO tiče pa samo tole……zakaj sploh reagiramo na to,zakaj mislimo,da npr.heteroseksualec ni ravno tako zmerljivka kot biseksualec,ali homoseksualec……važno je, da je ČLOVEK….poznam žensko,ki je brutalno napadla mlado dekle ( v službi),jo zmerjala s prasico lezbiško itd…da ne ponavljam,skoraj jo je zlasala in pretepla….v bistvu pa je ta deklica (lezbika) tako zelo nežna,prijazna,čuteča,lepo vzgojena,nikomur nič noče,pa še tako presneto lepa je…..pravo nasprotje od TE druge,ki je brutalna,nevzgojena,polna kompleksov…………torej,ni važno kako čutiš,do koga kaj čutiš,važno je, da si ČLOVEK……

Hm, moški cinizem? Človek ima lahko veliko znancev, pravih prijateljev pa zelo malo! Sploh pa Jože, mislim, da nas je več, ki bi se lahko učili drug od drugega. Do sedaj še ne poznam nikogar, ki bi se pameten rodil. Poznaš ti?

Kar se tiče drugega dela: kdo od nas se je pa pogovarjal o človeških odklonih v obnašanju?

Kar se pa tiste pretepačice tiče: pazi, da se ji ne zameriš! Nikoli ne veš. kdaj in s čim človeka zrevoltiraš, da jih dobiš po nosu! Si prepričan, da je lepa deklica popolnoma nedolžna?Praviš, da mora biti človek človek! Sam pljuvaš v lastno skledo, saj si eno označil za “pa tako lepa je” (mimogrede, moški ocenjujete ženske po zunanjosti?), druga, ki pa očitno teh vrlin ne premore, je pa brutalna, nevzgojena. A si že kdaj slišal za rek: tiha voda bregove dere? Pa si sploh seznanjen s PRAVIM razlogom njunega spora? Morda pa je ozadje, ki ga ti ne poznaš, dovoliš pa si soditi zgolj po zunanjem izgledu.

Priporočala bi ti, da zadnji stavek, ki sicer teoretično zveni zelo lepo, še enkrat prebereš in ga tudi ti v praksi upoštevaš!
Pa brez zamere! Lp Urša

Da se dopolnim!
Z “zadnjim stavkom” v zaključku mojega odgovora, sem mislila “zadnji stavek tvojega zapisa”, Jože. Se opravičujem za
pomanjkljivost. Lp Urša

Prav nič moškega cinizma ni v mojem prispevku….če se to čuti,se opravičujem…..
jaz namreč obe punci poznam,zato vem kaj govorim…..pa to sploh ni bistvo mojega prispevka,tudi to ni bistvo,da je bila punca lepa,saj sem napisal “pa še tako presneto lepa je”….pa še tako……čisto za konec….je pa še lepa,no……….
gre za to,kako zelo groba je ena,ali druga,prva heteroseksualna,druga bi,ali homo….kaj pa vem,če pa je nisem vprašal (lahko bi jo pa vprašal, ja dobra ideja)….
da,tudi jaz se učim od vas,prav gotovo,zakaj pa misliš da večkrat visim tule na forumu,ker je dosti zanimivih debat….vidiš ena od teh (prosim ena od teh,na pa edina) je tudi ugotovitev,da je ženska z žensko doživela nekaj,kar z moškim še nikoli ni,vidiš Urša,to pa je mene spodžgalo in sem si rekel,porka duš mi moški prasci egoistični samo nase gledamo,nobene taprave nežnosti,saj ni čudno,da se dekleta zatekajo k dekletom….vidiš Urša,sedaj sem še bolj nežen kot sem bil,ti pa zagotavljam,da sem bil že do sedaj (že spet moška hvala)……tako da,vedno se učimo,ali pa vsaj za en čas,ko nam gdo stopi na žulj,se spremenimo,tudi to je nekaj…..kaj pa vem,ti praviš da si srečna in jaz ti verjamem in sem lahko vesel za tebe,ampak vem pa tudi jaz ne,kaj za tebe sreča je……majhna hiška,vrtiček,pes,enkrat na leto na morje……bog si ga vedi,če je to vedno sreča….kaj pa to,da te mož odnese iz pod tuša na svežo rjuho in potem počasi poliže vse kapljice dol s tebe……;-))…..no morda pa vse ženske tega niti ne potrebujejo,prav gotovo da ne….

Jože, sedaj te bolje razumem. Vendar, da boš tudi ti mene razumel, še nekaj besed. Veš, velikokrat sem se že prepričala, da od tistih ljudi, od katerih ne bi človek pričakoval nikoli kaj slabega, storijo ravno to. Kaj je sploh lepota? Težko bi jo definirali. Vsak jo vidi po svoje. Nekomu je njegova partnerka najlepša, najbolj simpatična, najboljši smisel za humor ima. Njegovemu kolega pa je celo grda, prav odbijajoča, o simpatičnosti sploh ni govora, njen humor je pa prej vulgaren in grob, kot pa smešen. Vsake oči imajo svojega malarja, kar se zunanje lepote tiče.
Poznam žensko, ki se zna ful pretvarjati pred drugimi, vsa sladka z besedami, prijazna (jaz bi rekla sluzasta). Toda, ko jo spoznaš v resnici, ugotoviš, da tisti ponujeni “obraz” ni njen. Seveda pa redkim dovoli, da bi jo razkrili. Njen pravi obraz je podoben kači strupenjači, prej čarovnici kot lepotici, hinavska je pa tako, da preden se dobro zaveš, te že prizadene (ampak tako, da ne veš, da je priletelo od nje).
Nasprotno pa poznam žensko, ki je po obnašanju bolj podobna kaki možači, vsako žaljivko na svoj račun prenese z grobim humorjem. In zakaj? Zato, da ne vidijo drugi, da so jo prizadeli. Zanjo ni sočutja, saj kdo jo bo pa maral, ko je pa grda. Na pogled je ne bi nikakor (spet tisto, kdo je lep) uvrstila med lepe, čeprav izžareva neko posebno prisrčnost. Vtis daje, da ne potrebuje nikogar. Seveda, ko so jo zmeraj označevali kot neko grdobo. Ima pa izreden posluh za stiske ljudi, za živali, nikoli ji ni težko pomagati, odreči se nečesa v korist drugega itd.

Vidiš, to je pa mene podžgalo. Nikar soditi ljudi, pa čeprav mislimo, da jih poznamo. Eni pač znajo ponuditi sliko, ki jim odgovarja, da jo drugi vidijo. Žal je že tako, da nekdo, čigar zunanjost je “lepa” ima takoj boljše predispozicije za karkoli, kot nekdo, čigar zunanjost se ne deklarira kot lepota. Sploh pri nasprotnem spolu (oz. istem – odvisno!).

Veš sreča je, da smo lahko srečni, če si to dovolimo. Sreča je v razdajanju samega sebe. In sreča je, če lahko najprej osrečimo tudi svojega partnerja (ki ni nujno bodybilder, da nas prenaša okoli). Intimna sreča pa mislim, da le sodi pod intimo. Ne mislim ti razlagati, kaj je tisto, kar me izpolnjuje. Važno je, da tisto izpolnjuje OBA, ne le enega od njiju.
.
Njegova sreča = moja sreča ===> popolna skupna sreča.
Verjamem pa, da vsi le ne mislijo tako.

Kar se hišice tiče. Sem človek, ki bi z ljubljeno osebo živela tudi v leseni hišici, če bi to naju osrečevalo. Važno, da sva skupaj! Denar, hiša, avto niso predpogoj za srečo. (Normalno, pa da je lepše bivati v zidani, ker noter nič ne piha.)

Urša, urša, ko te človek bere si misli: “Ženska živi popolno življenje. Njena razmišljanja so nadvse in temu danes ni več moč nasprotovati. Le kdo bi si želel temu nasprotovati. Vsaka beseda glede Urše je odveč…..

Hvala za tole, draga jab.olko, jasno povedano! Užaljena, a?!

Če bi mi vedeževalka napovedala, ne bi mogla bolj točno zadeti
način tvoje reakcije. Čestitam! Dobro sem te predvidela! Mar je problem v tem, da je lahko nekdo srečen, na način, za katerega
si prepričana, da ni boljši od tvojega? Hm, nekoga očitno boli, da so na svetu še srečni ljudje. A sreča ne pade kar z neba!

In ko noj zabije glavo v pesek, ko si konj natakne plašnice …

P.s:: pozdrav vsem, ki ste tudi našle srečo, čeprav z moškim!

Pusti ji veselje.Bolj boš reagirala na njeno pisanje, slabše bo.
Saj jo že poznamo. Misli si svoje, pa je.

Točno tako!
Saj Urša včasih zelo dobro napiše in vse to velja v prvi vrsti zanjo! Ne vem kdo je že enkrat rekel:”Kar govoriš, v prvi vrst govoriš sebi!” in tule še nisem zasledila nekoga, ki bi to zanj veljalo bolj kot za Uršo.
Urša, ali res ne sprevidiš, da si ti tista, ki drugim oporeka iskanje sreče na njihov način? Če si ti srečna, ker imaš moža in dva otroka, prav, vsi ti to privoščimo, ampak to nikakor ne pomeni, da bi to osrečilo tudi vse ostale. Največja lepota je ravno v tem, da smo vsi tako drugačni drug od drugega. In Balaševič poje: “Bez crne i bijela ne bi vredjela….”

Urša, ne morem si pomagati drugače kot, da ti ploskam in to v prvi vrsti. Res, ti si super vedeževalka in povrhu tega si še srečna….Noro, če bi imela možnost bi ti predlagala, da se srečava ampak saj to ni važno….Če pa se bova kdaj srečale potem lahko skupaj pojeva pesmico: “ČE SI SREČEN……Koliko bi se jaz lahko naučila od tebe….Šele sedaj to vidim in prav od vseh na tem svetu si me ti SPREGLEDALA…..oooooo, Urša, pogrešala te bom, ko mi boš nehala pisati???

Dragi dami, mislim da je čas za prekinitev medsebojne besedne vojne. Če bi ble nekje skupi, bi se pobili, po vsem tem sodeč. Urša res malo preveč poudarjaš svojo srečo. Sreča je širok pojem in vsak si po svoje pojmuje kaj je zanj sreča. Ne moremo biti samo mi srečni, ki se zaljubljamo v nasprotni spol, ravno nasprotno, lahko so homoseksualci bolj srečni. Kdo bolj ve, kaj si ženske želimo, kot me same. Enako velja za moške. Jab.olko pusti se zapeljevati tako ali drugače in se ne ubadaj s takimi, ki pač ne odobravajo istospolnih “srečanj”. Zaka bi se razburjala in tratila čas s kovanjem back udarcev Urši. Ona uživa svojo srečo, ti pa poskrbi za svojo.

Obema želim veliko sreče, pa kakorkoli si jo že razlagata.

LP. pepelka

PS. Jab.olko sporoči, kako se nadaljuje avatura, če se. Urša, ti pa ko boš videla, podpis jab.olko tisti dan enostavno preskoči kramljanje na netu. Življenje je lažje, če polena preskakujemo in se vanje na spotikamo. Tole sem napisala dobronamerno, ker zakaj bi se človek sekiral, kaj praviš?!

Pepelka, prav imaš! Samo to naj ti povem, da sem po naravi daleč od tega, da bi se kdajkoli hvalisala o čemerkoli. Saj se znam razjeziti, a tepla se zaradi kresanja različnih mnenj, ne bi!

Sicer pa mi je zelo žal, da sem se pustila sprovocirati, kot kaka mladoletnica, z raznimi namigovanji o moji nezmožnosti čustvovanja. Morda drugi,ki vam to ni bilo namenjeno, niste tako razumeli. Jaz sem. Zato sem tudi napisala več o svojem počutju kot kdajkoli, komerkoli. Z dokazovanjem v svoj prav, kar se mojega lastnega življenja tiče, je bilo nasplošno to razumljeno kot lastna hvala. Obžalujem, da sem sploh kdajkoli napisala eno samo besedo o tem. Drugič bom svoje mišljenje obdržala zase ali pa bom zelo previdna kdaj in kje bom na kaj odgovorila,če sploh.

Je pa še nakaj.Najmanjši problem bi bil zame, da bi si za mojo podporo “umislila” napr. Klariso, Betty ali Frances, ki bi napisale, da se strinjajo z mano in meni ploskale. Ampak to ni to. Jaz debate ne razumem na ta način. Če komu odgovarja dokazovanje svojega prav z lastnimi javljanji pod drugimi imeni, mu to ne moremo preprečiti, a ne?

Zato, kdo je kdo, kdaj to osebo resnično prepoznamo (kot trdijo nekateri), bomo vedeli šele takrat, ko se bomo VSI javljali izključno samo z enim nickom. Do tedaj pa…..!

P.s.: Pepelka, hvala za lepe želje! Tudi tebi enako!
Hvala tudi za skrb, vendar vse skupaj to ni vredno sekirancije!

100% sem na strani dame z imenom jab.olko.
100% nisem jab-olko, zaenkrat imam srečo in še nobeden ni zlorabil mojega nicka.

Mislim pa, da ni pomembno katera je “zmagala”, oziroma katerera si je pridobila več privržencev.

Mogoče bi vaju obe spomnil na rek: “pametni odneha”.

Že vnaprej pa vsem sporočam, da na morebitno reakcijo na tole moje “vmešavanje! ne bom odgovoril, ker se bom raje posvečal drugim temam.

No Pepelka, zdaj pa imaš!
Saj ponavadi je vedno tako, da jo tisti, ki skušajo pomiriti situacijo najbolj skupijo….

Prav zanimivo je kako vsi razglašate neko strpnost in spoštovanje do drugega mnenja in pogleda,kar je najbolj naravna stvar na svetu,ker pač ljudje odraščamo v različnih okoljih z različnimi doživetji itd… Obenem pa ,ko to bereš ni opazit tega.Pa se obremenjujete celo z niki.Če imaš svoje mnenje stoj za tem in bodi to, kar si.Pa še to ljudje se celo življenje učimo in se spreminjamo in vedno se bo nekje našel nekdo,ki te bo kritiziral,če pa si to, kar si bodo prišli na tvojo pot taki ljudje, ki so kot ti in takrat nastane tista prava energija in ljubezen.Zakaj bi nekoga ožigosali,da nima prav in ,da je samo tisto, kar jaz mislim prav.Delaj po vesti in ne škodi drugim .Imejmo se radi in si pomagamo ,če si lahko .Če ne, pa si ne škodovati.

En lep topel pozdrav za vse!

Karmen, to je beseda.
Urša, poslušaj jo. Sicer se v tej temi ne strinjam s tabo, a zakaj bi umolknila ?
Povej kaj misliš, naj te napadajo, briga te, vrzi čez ramo, saj se ne poznamo.
Tu smo različno misleči in ravno v tem je čar vsega. Če bi bilo enolično, nihče nebi obiskoval teh strani. Tako pa poglejte število strani. Urša ti kar podajaj mnenja, ker imaš to pravico. Res se običajno ne strinjam s tabo, ampak, vsak naj se vpraša, ali je tudi sam tako “trdno” za stvarmi kot ti, in ali je pripravljen za vsako stvar ponuditi “celostranske” odgovore, zato te spoštujem. Ostani z nami. Sašo.

jaz Urši seveda verjamem (iskreno povedano) verjamem,da je srečna…..zakaj ne bi bila,zuakaj bi se tukaj hvalisala,saj je itak nihče ne pozna…..pa tudi sicer,kako ne morete verjeti,da imamo celo Slovenceljni srečne ljudi,jaz jih tudi poznam (srečne ljudi)……
seveda je lahko srečna tudi jabolko,čeprav drugače….no jaz nisem najbolj srečen…..pa kaj….bo že kako……

Vidim, da ste vsi že vse povedali vsega tudi nisem bral. Tebi avtorica te teme želim, da se ti še kdaj zgodi kak tak lep dogodek. A mislim, da so na tem svetu tudi moški, ki so sposobni dati ženski vsaj približno toliko nežnosti kot ženska, ženski, a ti moški ponavadi niso macho tipi, so neopazni, takšni ki jih dekleta oz. tudi ženske ne opazite. Zato tudi ti draga avtorica odpri oči in našla boš pravega, ki je sposoben veliko nežnosti, če pa se boš z njim znala tudi pogovarjati in izraziti tudi svoje želje boš tudi z njim dosegla stanja, ki jih je težko opisati. Kadar pa si zaželiš nežnosti ženske pa ne oklevaj, a s pametjo v rokah in pazi da ne prizadaneš tretje osebe in sebe.

Pep pozdrav tebi in vsem ki to berete, še posebaj pa pozdravljam Pepelko.

Princ

P.S. Povejte Pepelki, da jo pozdravlja Princ

Dragi princ, najlepša hvala za pozdrave.

Lep deževen dan tebi in ostalim formovcem. Pa radi se mejte. Sploh sedaj ko pada dižek se je fajn pod kovtrček skrit z ljubljeno osebo (pa naj bo to moški ali pa ženska).

Se beremo in pišemo.

Lep pozdrav Pepelka

En lep pozdrav avtorici dane teme in predvsem veliko dobrih želj osebno od mene v sedanjosti, prihodnosti, naberi si veliko izkušenj-mlada si, (pa tudi, če nisi).
Upam le, da bom nekoč sedela na kavi in da boš do mene pristopila prav ti in skupaj bova v brezmejnem vesolju najine nežnosti razkrivali ena drugo.
Srečno, srčica…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close