Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost zaostajanje menstruacije

zaostajanje menstruacije

Meni zaostaja menstruacija. Z fantom sva imela spolne odnose vendar sva uporabila zaščito-kondom, ki ni počil. 1 tedn kasneje sem imela vnet mehur in dobila zdravila. Zanima me če so vzrok za izostajanje menstruacije lahko povzročile tablete za vnet mehur. Ponavadi sem imela manstruacijo redno približno 25 dni zdaj pa je že 31 dan. Hvala za odgovor.

kok ene tkoj paniko zganjate.js je po ceu mesc alpa dva nism mela p sm mela ponavat tocno sam ce sm bla zascitena pol nemorm bit noseca.kere mate.ocitno neveste kako telo deluje da menstra NEMORE BIT TOCNA DO SEKUNDE.

ce pa kero bl zanima so pa zto ginekologi kr mi nismo jasnovidni tuki d povemo kaj je lah.

M lahko zamuja zaradi stresa, pa tudi zaradi vnetnega dogajanja v telesu, zaradi samih antibiotikov pa ne.

Matjaž

ce bi uporabla iskalnik alpa mal pobrskala po forumu bi itak najdla te odgovore.

jwslo mal si se zmotu.tut zarat antibiotikov se lah menstra premakne alpa pride prej.men se to ponavat zgodi k sm jemala antibiotike.

OK mogoce sami antibiotiki ne uplivajo upliva pa bolezn.

kaj pa testi, a so zanesljivi te k se jih kupi v dm-u?

Kača, saj sem rekel, da zaradi vnetnega procesa v telesu.

Kako zanesljivi so testi v DMu ne vem, jaz zaupam ClearBlue. Test naredi 14 dni po nezaščitenem SO, ne prej.

Matjaž

em kaj pa če je biu zaščiten? Ali je možno da se nardi kašna mejhna luknica ki se je sploh ne opazi?

Ne. Ko kondom poči, poči tako, da se to jasno vidi. Brez veze, da se sekiraš, če te skrbi, naredi test.

Matjaž

usi testi so dost zaneslivi.test se dela po tem k ti izostane emnstra takrt je najbl tocn

Hej!

Mene pa zanima če je to res da po prvem spolnem odnosu lahko M zamuja oz. se ti lahko ciklus čisto spremeni??

hvala za odgovore. 🙂

Ne poznam medicinske razlage za kaj takega, razen, seveda, če ne zanosiš. V tem primeru se ti ciklus za 9 mesecev spremeni 🙂

Matjaž

Ja je možno zaradi stresa

Hej…
Moja zadnja menstruacija je bila 12. aprila – 17. aprila… 20. aprila sva imela s fantom nezaščiten spolni odnos, a je ta predn mu je prišlo odmaknil penis iz vagine. Nevem, kaj sem razmišljala, saj mi takšna neskrbnost ni podobna. Vrjetno sem se prepustla, ker ga imam rada in je to bilo prvič z njim (drugače sem že imela spolni odnos 1-2x z prejšnjim fantom – več kot leto nazaj). mislim, da nisem bila v času ovulacije.
Naslednji teden sva prav tako imela odnos, a tokrat zaščiten – kondom. Med tem me je parkrat zabolelo in po koncu sem opazla malo krvi na hlačkah (kot, da bi bilo prvič).
Od takrat dalje sva vedno uporabljala zaščito. Prav tako sem se naročila pri ginekologu, da bi mi predpisal tabletke, a na pregled še čakam.

Skrbi me, saj danes – 12. 4. še vedno nimam menstruacije. Moja menstruacija ni vedno točna. A tokrat me zelo srbi. Zelo sem napeta, venomer razmišljam le o tem in vsak dan potočim vsaj eno solzo, ker me je strah nosečnosti.

Včeraj sem naredila test nosečnosti, ampak je temu potekel rok trajanja (marca 2011) ter nisem uporabila jutranji urin (baje, da je v zgodnji nosečnosti to bolje uporabiti). Pokazal je negativno.
A mene je še vedno strah.
Naročila sem si novega in bom test ponovila. A do takrat me zanima:

Je možno, da mi menstruacija zaostaja zaradi stresa?

Ne vemo! Ne vidmo v tvoj trebuh! TEST PA ZAŠČITA PA BO!

misls 12. marca?
verjetno si se prepustila kr ga mas rada..pa kaksn je to razmislanje?ce ga mas rada se tut zdej prepust pa mej froca.
nos posledice svojih dejanj.

lah si pogledas prejsne poste k so skor IDENTICNI tvojmu…nismo jasnovidci da vemo kaj se dogaja s tabo ok?

Čestitke za bodoči naraščaj.

zanima me to:
stara sm 13 let in sem pri 12stih dobla M.zdaj mi zaostaja 11 dni je to normalno?
hvala za odgovor….
lep pozdrav

menstruacija ni vlak da pride na minuto toocno

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close